Jesteś tutaj

Ponad 300 tys. dla WOŚP od Żabki

Ponad 300 tysięcy złotych zebrali Ajenci i sprzedawcy sklepów Żabka i Freshmarket podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód z tegorocznej akcji przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Żabka już po raz piętnasty grała z WOŚP.

Zbiórka w ponad 3300 sklepach Żabka i Freshmarket w całej Polsce trwała od 6 do 12 stycznia. Dzięki ogromnemu wsparciu Ajentów i ich pracowników, stworzyliśmy największy sztab w Polsce i jak co roku pobiliśmy nasz własny rekord. Wszystkim Klientom dziękujemy za wsparcie akcji, a Ajentom i Sprzedawcom naszych sklepów za olbrzymie zaangażowanie w kolejny Finał Orkiestry - mówi Jacek Spychała rzecznik prasowy Żabka Polska.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad 650 tys. czyli o 190 tys. więcej niż w ubiegłym roku zebrano w sklepach sieci Żabka i Freshmarket podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma Żabka Polska grała z WOŚP już po raz osiemnasty. Jak co roku, w sklepach sieci stały puszki Fundacji WOŚP, do których można było wrzucać datki na Orkiestrę i odbierać serduszka. 

X