Jesteś tutaj

Samochody używane Mercedes-Benz

Mercedes-Benz buduje najbardziej niezawodne samochody - to wniosek z najnowszego raportu usterkowości organizacji eksperckiej DEKRA, zajmującej się rzeczoznawstwem i badaniami technicznymi pojazdów. Modele spod znaku trójramiennej gwiazdy zajęły w nim najwyższe miejsca w pięciu kategoriach.

Raport powstał na podstawie wyników badań technicznych przeprowadzanych przez stacje kontroli pojazdów DEKRA. Modele Mercedes-Benz zajęły w nim najwyższe miejsca w pięciu na jedenaście kategorii - to więcej niż w przypadku którejkolwiek z konkurencyjnych marek.

Klasa B, Klasa E oraz GLK uzyskały najniższe wskaźniki usterkowości w odpowiadających im segmentach. Ponadto, Klasa B otrzymała najlepszy wynik jednostkowy w całym raporcie i została nagrodzona tytułem "Samochodu Roku", a Klasę E uznano za "Najlepsze auto ze wszystkich klas" na podstawie uśrednionych statystyk ze wszystkich kategorii.

Raport usterkowości DEKRA 2014 potwierdza - używany Mercedes to właściwy wybór.

Podobne artykuły

W tym roku oddział Mercedes-Benz Vans po raz pierwszy prezentuje swoją ofertę na targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas – a jego obecność na wystawie wpisuje się w przyszłościową strategię adVANce, zakładającą transformację z producenta samochodów w dostawcę kompleksowych usług dla sektora transportu. Na stoisku Mercedes-Benz Vans można obejrzeć m.in. studium pojazdu dostawczego Vision Van, które przed szeroką publicznością zadebiutowało we wrześniu ub.r.

31 lipca rusza XX edycja festiwalu Przystanek Woodstock. Na scenie zagra m.in. niemiecki zespół country „The BossHoss” – będący głosem ciężarówek z Gwiazdą. Mercedes-Benz jako wieloletni partner WOŚP również weźmie aktywny udział w imprezie.

X