Żabka Polska

Firma Żabka Polska, jeden z największych pracodawców w Wielkopolsce, zakończyła proces wprowadzenia się do nowoczesnego biurowca w kompleksie Nowy Rynek. Centrala spółki jest zlokalizowana w centrum Poznania, z którego firma się wywodzi i dynamicznie wpływa na rozwój handlu w całym kraju. Nowy biurowiec o powierzchni 9000 mkw. zapewni lepsze warunki i jakość pracy, a także możliwość dalszego rozwoju dla ponad 800 pracowników.

Pascal Noth, dyrektor zarządzający w Partners Group, wszedł do rady nadzorczej spółki Żabka Polska. 

Dzięki partnerskiej współpracy pomiędzy siecią sklepów Żabka, Santander Bank Polska, brytyjskim fintechem DiPocket oraz Mastercard na rynek wchodzi innowacyjna usługa płatnicza – starter bankowy up and go. Karta przedpłacona będzie na wyłączność dostępna tylko w sieci sklepów Żabka.

Sieć sklepów convenience Żabka w ramach współpracy z AiFi połączy nowoczesną technologię sensor fusion oraz sztuczną inteligencję, aby umożliwić klientom zupełnie nowe doświadczenie zakupowe.

Żabka otworzyła sklep w parku handlowym Polkowice, znajdującym się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Placówka w nowym formacie o powierzchni 50 mkw. oferuje szeroki wybór sałatek, kanapek jednodniowych oraz produktów śniadaniowych.

Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka Polska od dnia 1 lutego 2019 r. W tej roli będzie zarządzał zespołami Customer Insight, Customer Marketing i Customer Communications.

Od początku roku studenci studiów dualnych w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, odbywają  płatne staże w centrum logistycznym firmy Żabka Polska, właściciela sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Staż w centrum logistycznym Żabka Polska w Plewiskach to integralna część programu nauczania.

DHL Parcel objął swoim zasięgiem całą sieć sklepów Żabka Polska. Od dzisiaj każdy korzystający z usług kuriera będzie mógł przekierować swoją przesyłkę do Żabki bądź Freshmarketu.

Program „Bezpieczny Staż” realizowany jest pilotażowo w wybranych sklepach Żabka, skierowany jest do młodzieży powyżej 16. roku życia, która z uwagi na trudną sytuację społeczną ma utrudniony start w dorosłe życie.

Od 9 do 15 stycznia 2017 r. w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket będą wystawione puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Puszki, jak co roku, będą zlokalizowane przy kasach.

Strony

X