wskaźnik dobrobytu

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w lipcu 2019 r. spadł o 0,4 punktu w stosunku do swej wartości sprzed miesiąca – informuje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w kwietniu 2019 r. nie zmienił swej wartości w stosunku do miesiąca poprzedniego.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w marcu 2019 r. nie zmienił swej wartości w stosunku do miesiąca poprzedniego – informuje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w lutym 2019 r. wzrósł o 0,7 punktu w stosunku do miesiąca poprzedniego ­– informuje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w grudniu 2018 r. nie zmienił istotnie swej wartości w stosunku do wcześniejszego miesiąca – informuje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa we wrześniu 2018 r. spadł o 0,4 punktu w stosunku do poprzedniego miesiąca i był to drugi z kolei znaczący jego spadek w ostatnich dwóch latach – informuje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w sierpniu 2018 roku spadł o 0,8 punktu w stosunku do poprzedniego miesiąca i był to największy jednorazowy jego spadek od blisko dwóch lat – podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w czerwcu br. wzrósł o 0.4 punktu w stosunku do swej wartości sprzed miesiąca. Wzrost był bardzo niewielki i wskaźnik po kilku miesiącach spadków i braku zmian nieznacznie przekroczył wartości z początku roku – podaje Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w czerwcu br. wzrósł o 0,2 punktu w stosunku do ubiegłego miesiąca - podaje BIEC.

Wskaźnik Dobrobytu odzwierciedlający ekonomiczną kondycję polskiego społeczeństwa w marcu br. wzrósł o 0,4 punktu w stosunku do lutego br. - podaje BIEC.

Strony

X

Przeczytaj również