Topaz

Specjalnie na życzenie klientów sklepu TOPAZ w CH Ferio Wawer w Warszawie wprowadzona została seria „Kulinarne podróże z TOPAZem”. Festiwal azjatyckich smaków trwa w dniach 16-29 stycznia 2020 r.

Tylko w sobotę (21 grudnia) klient, który zrobi zakupy za minimum 250 zł w sklepie TOPAZ przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach będzie mógł odebrać świąteczną choinkę za darmo.

Specjalnie na życzenie Klientów sklepu TOPAZ przy ul. Szpotańskiego 4 w Warszawie (CH Ferio Wawer) wprowadzono serię "Kulinarne podróże z TOPAZem".

Zakończyła się ostatnia loteria „Bingo – zdrap i traf!”, w której klienci sieci Topaz mieli okazję uczestniczyć przez ostatnie 3 miesiące. W tym czasie udało się nagrodzić tysiące osób. Do klientów trafiło mnóstwo rabatów na najpopularniejsze produkty, takie jak kawa, słodycze czy napoje oraz ponad milion punktów na Karty Stałego Klienta Topaz.

Ruszyła druga edycja akcji „Razem dla zwierzaków”. Począwszy od 1 października, aż do końca listopada 2019 r., za każdy sprzedany produkt wybranych marek sieć sklepów Topaz przekaże 10 gr na rzecz lokalnych schronisk i/lub fundacji pro-zwierzęcych.

To już koniec loterii „Lato z Topazem”. Przez ponad 2 miesiące rozdano setki nagród, w tym leżaki ogrodowe, bony na zakupy w Topaz, hulajnogi elektryczne i 65” telewizory. W końcu przyszła pora na najważniejsze losowanie. Wszyscy zadawali sobie pytanie, do kogo tym razem trafi nagroda główna – samochód marki Opel?

Dwóch przedsiębiorców, tj. Zbigniew Paczóski prowadzący działalność gospodarczą w Sokołowie Podlaskim pod firmą Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Topaz oraz SPS Handel S.A. zamierzają utworzyć Polską Grupę Detalistów sp. z o.o. PGD ma być wspólną spółką zakupową – informuje UOKiK.

Dwóch przedsiębiorców, tj. Zbigniew Paczóski prowadzący działalność gospodarczą w Sokołowie Podlaskim pod firmą Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Topaz oraz SPS Handel S.A. zamierzają utworzyć wspólnego przedsiębiorcę – Polską Grupę Detalistów sp. z o.o. PGD ma być spółką zakupową dla zgłaszających – czytamy we wniosku, który wpłynął do UOKiK.

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Topaz usprawnia korzystanie z punktów, które klienci zbierają za codzienne zakupy. Teraz w dowolnej chwili można nimi rabatować transakcje przy kasie w ramach programu lojalnościowego "Top" obowiązującego w sklepach polskiej sieci Topaz.

Strony

X

Przeczytaj również