Advertisement

Tchibo

Tchibo Privat Kaffee to niezwykłe i niespotykane  smaki: delikatne nuty melona, czekolady, czarnej porzeczki oraz orzechów. Ziarna kawy pochodzą z egzotycznych miejsc: Salwadoru, Hondurasu, Brazylii, Gwatemali oraz państw Afryki Wschodniej. 

Zakończyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Poradnik Handlowca i jego partnerów. Zobacz listę nagrodzonych.

Zmiany klimatu są w tej chwili jednym z największych zagrożeń i wyzwaniem, z którym zmaga się społeczeństwo. Dla każdego, kto kojarzy firmę Tchibo przede wszystkim z kawą zaskoczeniem będzie fakt, że jest ona trzecim na świecie producentem bawełny ekologicznej, której uprawa spełnia restrykcyjne zasady rolnictwa ekologicznego.

Firma Tchibo na początku grudnia zakończy rozbudowę swojego centrum dystrybucyjnego na terenie Panattoni Park Cheb. Spowoduje to powiększenie powierzchni obiektu do 73 tysięcy mkw. Stanie się ono największym centrum dystrybucyjnym Tchibo w Europie Środkowo-Wschodniej.

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia br. Monika Mrozowska poprowadzi rodzinne warsztaty z robienia latawców we Władysławowie. Do tego na plażowiczów w strefie Tchibo Family czeka aromatyczna kawa, animatorzy, którzy zorganizują czas dla dzieci i strefa relaksu dla dorosłych.

Barista Espresso i Barista Caffe Crema to nowe kawy, które wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych. Uwagę zwracają opakowania i dodatkowe zabezpieczenie w postaci korka, który pozwala na zachowanie pełnego aromatu kawy.

Tego lata Tchibo będzie gasić pragnienie i serwować orzeźwienie w bardzo smakowitej formie. Rusza bowiem kolejna edycja akcji „Smakuj lato po swojemu”.

Sieć sklepów Tchibo w Polsce ponownie uzyskała pozytywny wynik audytu nadzoru systemu z wymaganiami normy ISO 22000: 2005. Stanowi on potwierdzenie, że system zarządzania bezpieczeństwem żywności w zakresie oferowanych produktów żywnościowych w sieci sklepów Tchibo w Polsce jest skuteczny.

Tchibo może poszczycić się tym, iż w swoim portfolio posiada kawę numer 1 w Polsce. Tchibo Family to od wielu lat najczęściej kupowana kawa w Polsce (wg Nielsen, rynek kawy mielonej). Wśród kaw dostępnych w sklepach Tchibo, niesłabnącą popularnością wśród konsumentów cieszą się kawy z serii Privat Kaffee, sprzedawane na wagę w ziarnach, a także z możliwością zmielenia jej na miejscu wedle preferencji i za rekomendacją naszych specjalistów. 

Nowy sklep Tchibo został otwarty w centrum handlowym Galeria Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to pierwszy sklep Tchibo w tym mieście i kolejna, już 58. lokalizacja w portfolio sieci.

Strony

X

Przeczytaj również