szkolenia

W czasach stale rosnącej konkurencji rynkowej i walce o klienta, wszystkie firmy traktują priorytetowo istotę szkoleń i podwyższania kompetencji pracowników każdego szczebla. Umożliwienie pracownikom, a w przypadku Sieci Rabat Detal również franczyzobiorcom podniesienia kompetencji efektywnie wpływa na przewagę konkurencyjności nad innymi podmiotami w branży FMCG.

W 2017 r. Polska Sieć Handlowa Lewiatan przeszkoliła ponad 18 tys. pracowników. Lewiatan to jedna z największych sieci handlowych w Polsce.

W tym roku Nestlé obrało sobie za cel wprowadzenie polityki przeciwdziałania rozproszeniu w czasie jazdy, organizując pracownikom szkolenia i kampanie informacyjne. Jak istotny jest wpływ rozproszenia na bezpieczeństwo jazdy, wynika z szacunków, według których jest ono przyczyną około 20-30% wypadków z winy kierującego.

Urząd Miasta w Warszawie przygotowuje cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, którzy sprzedają napoje alkoholowe.

W dniu 27.02.2014 r. odbyło się w Rzeszowie szkolenie z wiedzy o produkcie dla pracowników sieci sklepów należących do Grupy Passa. Tematem przewodnim były zagadnienia związane ze sprzedażą alkoholi wysokoprocentowych. Uczestnicy pozyskali wiedzę teoretyczną o winach, wermutach, ginach, brandy, likierach i wódkach. Szkolenie miało na celu przygotowanie pracowników do jak najlepszej obsługi klienta na stoiskach alkoholowych.

Urząd Miejski w Gorzowie Wielkopolskim wraz z „Poradnikiem Handlowca" oraz Makro zaprosił właścicieli sklepów spożywczych na bezpłatne szkolenie „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem". Spotkanie odbyło się we wtorek, 20 listopada br. w Sali Sesyjnej.

Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem? - na te tematy kilkudziesięciu handlowców dyskutowało w Wałbrzychu na szkoleniu, które 16 października br. zorganizowaliśmy wspólnie z siecią Makro Cash and Carry.

22 czerwca br. w Nowym Sączu odbyło się bezpłatne szkolenie dla handlowców z branży FMCG, które wspólnie z Poradnikiem Handlowca i Makro Cash and Carry zorganizował Urząd Miasta Nowy Sącz.

Urząd Miasta Ełku wraz z „Poradnikiem Handlowca" oraz Makro zaprosił właścicieli sklepów spożywczych na bezpłatne szkolenie pt. „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem". Spotkanie odbyło się w środę, 30 maja.

18 kwietnia br. w Radomiu „Poradnik Handlowca" wspólnie z Biurem Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Radomia zorganizował bezpłatne szkolenie dla właścicieli sklepów branży FMCG - „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem". Szkolenie odbyło się w Sali Urzędu Miasta przy ul. Kilińskiego.

Strony

X