Advertisement

SPAR Express

Swoje jesienne otwarcia SPAR zainaugurował w Śmiłowicach, gdzie 16 października działalność rozpoczął kolejny sklep sieci. Placówka ma powierzchnię 107 mkw. i jest 9. sklepem z logo SPAR należącym do spółki, będącej franczyzobiorcą sieci.

Kraków chyba długo nie odda palmy pierwszeństwa, co do liczby sklepów sieci SPAR w Polsce. To właśnie tam otwarty został kolejny obiekt. Sklep o powierzchni 106 mkw. działa w formacie SPAR Express.

11 października SPAR Polska uruchomił w Krakowie sklep w formacie SPAR Express, będący pierwszym sklepem sieci funkcjonującym w nowym koncepcie convenience. Segment convenience to format oparty na wygodzie zakupów, bliskości i dopasowaniu do miejskich lokalizacji. 

W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpackie) rozpoczęła działalność kolejna placówka sieci SPAR. Jest to drugi sklep tego samego franczyzobiorcy, pani Barbary Słoty. Lokal ma 135 m2 i działa w formacie SPAR Express.

Dnia 1 września br. nastąpiło otwarcie sklepu SPAR w Jankowicach Rybnickich. Placówka posiadająca 2 kasy i zajmująca powierzchnię około 200 m² została uruchomiona w formacie SPAR Express. 

Otwarto Spar w miejscowości Strzeszowice. Sklep o powierzchni 175 m² posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR Express.

X