Posnania

Jesteś właścicielem psa i nie lubisz się z nim rozstawać nawet na chwilę? Doskonale rozumie to Posnania, która nie tylko umożliwia przebywanie z czworonogiem na terenie centrum, ale także umożliwia zakupy w jego towarzystwie. Dodatkowo w Posnanii 5 i 6 lipca na miłośników psów będą czekać m.in. darmowe porady lekarza weterynarii i spotkanie z behawiorystą czy psie spa.

Posnania obchodzi swoje drugie urodziny. Pomimo silnej konkurencji na rynku jest ona najchętniej odwiedzaną dużą placówką handlową w regionie. O jej pozycji świadczą także doskonałe relacje z najemcami, którzy decydują się na nowe otwarcia swoich lokali właśnie w Posnanii.

Posnania została uznana za jeden z najlepszych obiektów dostosowanych do potrzeb rodzin z dziećmi. To kolejne wyróżnienie podkreślające unikatową ofertę obiektu. Od początku czerwca Posnania wprowadziła dodatkowe udogodnienie dla rodzin z dziećmi, poszerzając rodzinną strefę parkowania o dodatkowe 23 miejsca.

Posnania została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem ICSC VIVA (Vision, Innovation, Value, Achievement) Best-of-the-Best Awards za kampanię otwarcia. Wydarzenie znalazło się wśród 7 najlepszych projektów marketingowych branży retail na całym świecie.

Ponad 13 milionów klientów, 99,5% wynajętej powierzchni, comiesięczny wzrost obrotów i najważniejsze branżowe nagrody – tak wyglądają wyniki Posnanii rok po otwarciu.

19 października Carrefour otwiera swój 86 hipermarket w Polsce. Lokal o powierzchni 7,5 m² ma zapewnić klientom bogatą ofertę produktów. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych sklepów sieci w Polsce. 

Po 28 miesiącach intensywnych prac Posnania będzie gotowa na przyjęcie pierwszych klientów. Wielkie otwarcie już 19 października.

X