Policja

Wczoraj, 5 listopada, redaktorzy „Poradnika Handlowca” brali udział w spotkaniu zorganizowanym w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu. Wręczono kosz słodyczy policjantowi rannemu podczas obezwładniania napastnika. Sprawca zdemolował wejście do sklepu spożywczego, a następnie napadł postronnego świadka zdarzenia.

„Poradnik Handlowca” wspiera akcję poszukiwań wrocławskiego nożownika. Dolnośląska policja ciągle szuka sprawcy brutalnego napadu na ekspedientkę, który wydarzył się w poniedziałek 17.09. na wrocławskim osiedlu Ołbin. Około godz. 17 mężczyzna z nożem zaatakował 59-latkę, sprzedającą warzywa na straganie. Mężczyzna podbiegł do sprzedawczyni i kilkukrotnie pchnął ją nożem, a następnie uciekł. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu, na których widać podejrzanego, z prośbą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakieś informacje na jego temat.

Wczoraj około godziny 17 we Wrocławiu mężczyzna zaatakował nożem kobietę sprzedającą warzywa. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja poszukuje nożownika.

Policjanci z Gdańska poszukują osób mogących mieć związek z napadem na sklep w Gdańsku. W dniu wczorajszym zostało opublikowane nagranie z monitoringu, na którym widać twarze podejrzanych. Policja zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat. 

fot.:policja.pl

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem lubuscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej i Służby Celnej kontrolują miejsca sprzedaży materiałów pirotechnicznych. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na legalność sprzedaży fajerwerków oraz warunki w jakich są przechowywane. Działania potrwają do Nowego Roku.

X

Przeczytaj również