PGZ Kupiec

Na zdjęciu od lewej:  Mirosław i Edyta Loska, właściciele sieci 11 sklepów Emi Market, Marcin Bańka Prezes PGZ Kupiec, Wiesław Generalczyk Wydawca "Poradnika Handlowca"

24 października br. w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyło się V Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec. Na Forum złożyły się część targowa, wykłady na temat polskiego handlu oraz rozstrzygnięcie plebiscytu Złoty Dukat Kupca w trzech kategoriach: Producent Roku 2019, Dystrybutor Roku 2019 oraz Sklep Roku 2019. 

Kupiec po raz kolejny uruchomił akcję naklejkową dla klientów sklepów zrzeszonych w Grupie. W okresie od 1 października do 31 grudnia 2019 r. za każde wydane 20 zł na zakupy klient otrzyma przy kasie jedną promocyjną naklejkę.  Pięć naklejek zgromadzonych na specjalnie do tego przeznaczonej Karcie Kolekcjonerskiej, będzie uprawniało do otrzymania 50% rabatu na zakup produktów do smażenia i gotowania marki Valdinox. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 242 placówki zlokalizowane na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego.

Ręczniki marki Zwoltex to produkty, które znalazły się w 2 edycji akcji naklejkowej Kupca. W terminie od 15 kwietnia do 30 czerwca ręczniki będą dostępne dla najbardziej lojalnych Klientów sklepów Grupy w cenach obniżonych o 50%.

Dom Handlowy Solo zlokalizowany w miejscowości Zalasowa,  jest 232 placówką należącą do PGZ Kupiec. To już piąty sklepu tego samego właściciela. Oficjalne otwarcie odbyło się 16 marca br. Nowa placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 300mkw. oraz parking na 25 samochodów. W obiekcie zostało zatrudnionych 10 osób.

14 listopada w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec.

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbyło się 14 listopada 2018 r. w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum miało charakter ogólnopolski  i było okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. Podczas  Forum rozstrzygnięto czwartą edycję plebiscytu „Złoty Dukat Kupca”.

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się jutro, 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec przy współpracy z firmą E.Wedel organizuje Konsumencki Konkurs SMS-owy skierowany do klientów wszystkich sklepów należących do Grupy. 

Data wydarzenia: 
2016-10-27

27 października br. w Hotelu Stok w Wiśle odbędzie się II Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec.

Strony

X