Mini Gama

W niewielkiej miejscowości Krzemlin w woj. zachodniopomorskim dnia 30 października 2019 r. otworzono sklep Gama Mini. Sklep przeszedł gruntowną metamorfozę. Tradycyjna forma sprzedaży zmieniona została na samoobsługę, która w pełni pozwala klientom na swobodny wybór asortymentu.

Kolejne dwa sklepy Gama Mini otworzono 25 października w Mieniu i 28 października w Makarkach. Właściciel obiektów spożywczych postawił na współpracę z PSD i rozwój formatu Gama, dzięki temu stworzył sieć czterech placówek z logo Gama i planuje dalszy rozwój.

W dniu 27 czerwca do sieci sklepów Gama, dołączyła kolejna placówka. Mini Gama zlokalizowana jest w Mławie na Osiedlu Młodych. Niewielki osiedlowy sklep jest po gruntownym remoncie. Wymieniono meble, urządzenia, pojawiła się lada z wędlinami i serami. Poszerzono także asortyment placówki.

Dnia 20 marca 2019 r. otwarty został sklep Gama Mini w Pułtusku. Placówka należy do właścicieli prywatnych i położona jest na skraju nowopowstałego osiedla.

W zimową, słoneczną sobotę 2 marca, otworzono w miejscowości Stare Gumino sklep Gama Mini. Obiekt został wyremontowany od podstaw i został wyposażony w nowe urządzenia i meble.

W poniedziałek, 18 lutego 2019 r. wałbrzyska Spółdzielnia otworzyła pierwszą Gamę. Sklep ma charakter specjalistyczny, dominuje asortyment alkoholowy: wódki, wina oraz piwo. W ofercie znajdują się także napoje, słone przekąski, słodycze oraz produkty tytoniowe.

W ubiegłym tygodniu otworzono dwie nowe placówki pod szyldem Gama. Obiekt w Jaśle (woj. podkarpackie)  funkcjonuje w formacie Mini. Natomiast Społem Lubartów otworzyło 12. sklep z logo Gama, tym razem  w miejscowości Niemce (woj. lubelskie).

Niespełna dwa miesiące od otwarcia pierwszej Mini Gamy, Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła kolejny sklep z logo tej ogólnopolskiej marki. Obiekt o powierzchni sali sprzedaży 65 mkw. znajduje się w miejscowości Stare Grabie. Niewątpliwie do decyzji zarządu o otwarciu drugiego sklepu przyczyniły się pozytywne opinie klientów pierwszej placówki.

Sieć Gama powiększa się o kolejne placówki mające powierzchnię do 100 mkw. w formacie Mini Gama. W ostatnich dniach października otworzono dwa nowe obiekty – w Turośni Kościelnej w województwie podlaskim oraz Nowych Łubkach w województwie mazowieckim.

Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła w środę 10 października sklep Mini Gama.

Strony

X