Jeronimo Martins Polska

Pani Beata Jankowiak, dotychczasowa Dyrektor Zakupów Jeronimo Martins Polska z dniem 1 lutego 2019 roku została awansowana: obejmie funkcję Chief Marketing Officer (CMO). Została też mianowana Członkiem Zarządu.

Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w walucie lokalnej w II kwartale 2018 r. o 3,3% do 2,839 mld euro. Sprzedaż porównywalna LFL (bez nowych sklepów) zwiększyła się w tym okresie o 0,6% – poinformowało w raporcie Jeronimo Martins, właściciel Biedronki.

Drogeria Hebe znalazła się wśród najemców nowego centrum handlowego IKEA Centres w Zabrzu. Jego koncept zakłada zintegrowanie centrum handlowego, oferującego zakupy w sklepach popularnych marek, z zieloną przestrzenią rekreacyjno-rozrywkowo-edukacyjną wokół obiektu.

Dnia 28 kwietnia w Warszawie rozegrana zostanie IX edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, w trakcie których o tytuł Mistrza Polski powalczą dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju. Na turniej zaprasza Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” i Jeronimo Martins Polska.

Biedronka zachęca wszystkich klientów, by spróbowali nowych ciekawych smaków i dań bez mięsa. Od 19 kwietnia br. w sklepach sieci dostępne są wegańskie produkty Natura Food Veggie, oznaczone uznanym na świecie certyfikatem V-Label.

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, to 4. najbardziej pożądany przez studentów pracodawca 2017 r. – wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez AIESEC Polska. W stosunku do ubiegłego roku JMP awansowało w rankingu o 9 pozycji i jest najwyżej notowaną firmą detaliczną w zestawieniu.

Jeronimo Martins Polska oraz Rossmann to jedne z nielicznych sieci, które ujawniły wysokość podatku dochodowego zapłaconego w poprzednim roku. Zmiany przepisów do jakich ma dojść jeszcze w tym roku spowodują jednak, że wkrótce podatki wszystkich większych sieci będą jawne.

7 kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. Tego dnia rusza także 14. edycja programu „Razem Zadbajmy o Zdrowie” sieci Biedronka. W jej ramach do 31 lipca br. pracownicy sklepów i magazynów mogą wykonać bezpłatne badania profilaktyczne i skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Biedronka zachęca ich również do regularnej aktywności fizycznej i stosowania zbilansowanej diety.

Jeronimo Martins Polska zdecydowało o całodobowym otworzeniu trzech swoich placówek w Białymstoku. Władze sieci twierdzą, że nie ma to związku z wprowadzanym od marca ograniczeniem handlu w niedziele i wynika ze specyfiki handlu w mieście.

We wtorek, 19 grudnia, w Żórawinie przy ul. Wrocławskiej zostanie otwarty nowy sklep Biedronka. Jest to pierwszy sklep sieci w miejscowości. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, a w dniu otwarcia dodatkowo degustację pieczywa i ciast.  

Strony

X