Advertisement

Hebe

Dnia, 26 września br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Browarach Warszawskich przy ul. Grzybowskiej w stolicy. Jest to 28. drogeria sieci w mieście.

W sobotę 3 sierpnia br. sieć drogerii Hebe uruchomiła kolejną placówkę we Wrocławiu. To już jedenasta drogeria Hebe w tym mieście.

Dnia 26 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe w centrum handlowym Solaris Center przy Placu Kopernika 16 w Opolu. Jest to druga drogeria Hebe w tym mieście i 220. w Polsce.

Dnia 12 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – przy ul. Pułaskiego 6 we Włocławku. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 219. w Polsce.

Dnia 29 czerwca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 218. w Polsce.

30 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Park4U przy ul. Sarnowskiej 6 w Rawiczu. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 213. sklep sieci w Polsce.

26 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – przy ul. Gubińskiej 2a we Wrocławiu. Jest to dziesiąta drogeria Hebe w tym mieście i 212. sklep sieci w Polsce.

Dnia 22 lutego br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – przy Stacji Międzylesie w Warszawie. Obecnie sieć liczy 202 sklepy.

W czwartek, 24 stycznia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w pasażu Hop Stop w Siedlcach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście. Łącznie sieć liczy 201 sklepów.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Klienci mogą teraz zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Strony

X

Przeczytaj również