Grycan

W najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan – lody od pokoleń w całej Polsce będzie królować kawa. Klasyczne Espresso, Cappuccino z mleczną pianką, a może odrobina słodyczy w  Latte Macchiato Karmel? Od 22 do 24 listopada wszystkie kawy dostępne będą w promocyjnych cenach.

Marka Grycan – Lody od pokoleń, producent lodów produkowanych rzemieślniczymi metodami, na bazie sprawdzonych receptur, wprowadza oznaczenie „Vegan”. Odpowiednie dla wegan i wegetarian są wszystkie sorbety z owoców produkowane w podwarszawskim Majdanie. 

Do końca wakacji Lidl będzie mógł sprzedawać lody marki własnej Ballino. Będzie to możliwe na mocy porozumienia z Grycanem.  Przypomnijmy, że w lutym lody tej marki zabezpieczył komornik. 

W nowej ofercie lodziarnio-kawiarni Grycan znalazły się propozycje deserów przygotowane z myślą o zimowej aurze.

W Galerii Hit w Nowym Dworze Mazowieckim została otwarta lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. To pierwszy w mieście lokal należący do sieci, której właścicielami są Elżbieta i Zbigniew Grycanowie.

Już po raz kolejny lodziarnie firmowe Grycan – Lody od pokoleń przygotowały specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. W dniach 31.05 i 1.06 każda kulka lodów w wafelku lub papierowym kubeczku sprzedawana będzie w specjalnej cenie - 1 zł.

Wystartowała ogólnopolska kampania marki Grycan – lody od pokoleń. Od 15 maja, w kinach i w telewizji, w prasie i w Internecie, Zbigniew Grycan opowiada w czym tkwi tajemnica sukcesu marki.

29 kwietnia sieć Lodziarni Firmowych Grycan – Lody od pokoleń powiększyła się o nowy punkt w Centrum Handlowym Galeria Sudecka w Jeleniej Górze.

Pod koniec kwietnia w ofercie detalicznej linii Dla Koneserów pojawi się nowy smak – Lody Grycan Chrupiący Karmel.

Niemal 11 lat temu Elżbieta i Zbigniew Grycanowie rozpoczynali budowanie marki Grycan-Lody od pokoleń od lodziarni przy ulicy Puławskiej. Podczas gdy sieć Lodziarni Firmowych dziś liczy już blisko 130 lokali, marka Grycan ̶ Lody od pokoleń może się także poszczycić pozycją lidera na rynku lodów familijnych.

Strony

X