Gama

Dnia 10 grudnia 2019 r. Gąbin (woj. mazowieckie) przywitał nowy sklep z logo Gama. Obiekt zlokalizowany jest w centralnym punkcie miasta, przy skrzyżowaniu głównych ulic.

W środę, 11 grudnia o godzinie 9:00  nastąpiło uroczyste otwarcie  Mini Gamy w PSS Radzyń Podlaski. Jest to ósma Gama w Spółdzielni.

Galeria BEM w Zambrowie przygotowała mieszkańcom mikołajkową niespodziankę. 6 grudnia 2019 został w obiekcie otwarty sklep Gama. Całkowita powierzchnia sali sprzedaży wynosi blisko 1000 mkw. i została podzielona na dwie części – jedna z artykułami przemysłowymi, zabawkami i AGD, a druga z artykułami spożywczymi.

PSS w Lidzbarku Warmińskim postawiła na rozwój Gam poza granicami miasta. Dnia 27 listopada br. uroczyście otworzono 12. Gamę Spółdzielni, tym razem w miejscowości Kiwity. Obiekt przejęty od miejscowej Gminnej Spółdzielni przeszedł gruntowny remont. Efekt końcowy zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie.

PSS Społem Staszów otworzył swój pierwszy sklep pod szyldem Gama, w dniu 27 listopada br. Sklep przeszedł gruntowny remont na zewnątrz i wewnątrz. Nowe wizualizacja, wyposażenie, layout sklepu i wdrożenie standardów sieci Gama spowodowały, że klienci byli pod wielkim wrażeniem wyglądu placówki.

Łódzka Spółdzielnia Społem przystąpiła do PSD i otworzyła swój pierwszy sklep pod szyldem Gama. Otwarcie odbyło się 21 listopada. Obiekt przeszedł dużą metamorfozę: nowa wizualizacja, odświeżenie ścian, a przede wszystkim  inne ustawienie regałów i asortymentu. Licznie przybyli klienci, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie sklepu bardzo pozytywnie ocenili nowy wizerunek, atrakcyjną ofertę asortymentową oraz profesjonalną obsługę.  Dodatkową atrakcję stanowiła również akcja konsumencka „Kupujesz – zyskujesz”, z nagrodami w postaci maskotek Pana i Pani Gamusi.

W piątek, 15 listopada odbyło się otwarcie Gamy Mini w miejscowości Dobrojewo, nieopodal Wronek. Budynek sklepu został wyremontowany od podstaw. Nowe wyposażenie i zastosowanie elementów z logo sieci w wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej zaowocowało nowoczesnym i przyjaznym w komunikacji miejscem.

Kolejne dwa sklepy Gama Mini otworzono 25 października w Mieniu i 28 października w Makarkach. Właściciel obiektów spożywczych postawił na współpracę z PSD i rozwój formatu Gama, dzięki temu stworzył sieć czterech placówek z logo Gama i planuje dalszy rozwój.

W niewielkiej miejscowości na Kaszubach, Borzyszkowy, dnia 10 października 2019 r. otworzono Gamę Mini. W nowo wybudowanym sklepie zaimplementowano najnowsze wyposażenie: regały sklepowe, lady chłodnicze, piec do wypieku ciast i pieczywa. Starannie dobrany asortyment okazał się idealną odpowiedzią na potrzeby klientów. Wszyscy odwiedzający, z zachwytem przyjęli nową placówkę handlową. Właściciele przygotowali na ten dzień wiele głębokich promocji, degustacji, a na każdego klienta czekała niespodzianka.

W Łodzi została otworzona już 9. Gama. Sklep mieści się przy ul. Olsztyńskiej 22. W dniu otwarcia na klientów czekało mnóstwo promocji oraz produkty Marki Własnej Gama. Miłą atmosferę uświetniał DJ.

Strony

X

Przeczytaj również