Advertisement

Gama

W niewielkiej miejscowości na Kaszubach, Borzyszkowy, dnia 10 października 2019 r. otworzono Gamę Mini. W nowo wybudowanym sklepie zaimplementowano najnowsze wyposażenie: regały sklepowe, lady chłodnicze, piec do wypieku ciast i pieczywa. Starannie dobrany asortyment okazał się idealną odpowiedzią na potrzeby klientów. Wszyscy odwiedzający, z zachwytem przyjęli nową placówkę handlową. Właściciele przygotowali na ten dzień wiele głębokich promocji, degustacji, a na każdego klienta czekała niespodzianka.

W Łodzi została otworzona już 9. Gama. Sklep mieści się przy ul. Olsztyńskiej 22. W dniu otwarcia na klientów czekało mnóstwo promocji oraz produkty Marki Własnej Gama. Miłą atmosferę uświetniał DJ.

Dnia 12 września otwarty został trzeci sklep z logo Gama działający w ramach PSS Społem Częstochowa. Obiekt mieści się na osiedlu Tysiąclecie. W dniu otwarcia Spółdzielnia przygotowała konkurs w którym można było wygrać kosze podarunkowe.

Dnia 4 września 2019 r. odbyło się otwarcie pierwszej Mini Gamy w Radomiu. Tego dnia do sklepu przybyło wielu zaciekawionych nowym obiektem klientów. Byli bardzo zadowoleni z nowego wystroju i przygotowanych na otwarcie promocji.

Nowy obiekt wybudowany na wzór poprzednich inwestycji firmy, tym razem w miejscowości Rejowiec oddalonej o około 20 km od Chełma, zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Sklep o powierzchni handlowej blisko 300 mkw., wyposażono w nowoczesne urządzenia zgodnie ze standardami sieci Gama.

Sklep zlokalizowany jest w Kętrzynie przy ul. Moniuszki. Klienci znajdą w nim szeroki wybór wędlin, mięsa, bogate stoisko owocowo-warzywne. Nie brakuje sezonowych promocji. Świeże, smaczne i w dużym wyborze pieczywo, to kolejny atut sklepu.

Sieć sklepów Gama na początku sierpnia wzbogaciła się o kolejną placówkę handlową. Otwarto pierwszy sklep Gama w Rawie Mazowieckiej.

Po kilku miesiącach współpracy w ramach PSD, Gminna Spółdzielnia w Gniewoszowie otworzyła dnia 23 lipca pierwszą placówkę z logo Gama. Obiekt przeszedł radykalną metamorfozę i został dostosowany do nowoczesnych standardów sieci. Dla tłumnie przybyłych klientów zostało przygotowanych mnóstwo atrakcyjnych promocji i degustacji, a największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z produktami świeżymi.

W dniu 27 czerwca do sieci sklepów Gama, dołączyła kolejna placówka. Mini Gama zlokalizowana jest w Mławie na Osiedlu Młodych. Niewielki osiedlowy sklep jest po gruntownym remoncie. Wymieniono meble, urządzenia, pojawiła się lada z wędlinami i serami. Poszerzono także asortyment placówki.

GS „SCH” w Wołominie postawiła na rozwój sklepów w sieci Gama, czwarty sklep spółdzielni został otwarty w Majdanie. Dzięki zmodernizowaniu przestrzeni sklepowej i zastosowaniu przejrzystego planogramu sklep spotkał się z pozytywnym odbiorem klientów. Oferta sklepu została poszerzona i dostosowana do potrzeb lokalnych odbiorców.

Strony

X