FOODEXPO

Data wydarzenia: 
2019-05-28

29-31 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO – największe targi branży spożywczo-gastronomicznej w Polsce północnej skierowane do profesjonalnego odbiorcy. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniach 29-31 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH – jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie specjalistyczne targi branży rybnej oraz Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO – największe targi spożywcze w Polsce północnej.

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej, innowacyjne rozwiązania - tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. To znakomita okazja do branżowych spotkań i nawiązywania kontaktów z producentami  i dostawcami produktów, sprzętu i wyposażenia dla biznesu gastronomicznego. 

Wystawcy Foodexpo ufundowali specjalne nagrody dla Gości Branżowych, którzy odwiedzą Targi i zostawią swoją wizytówkę w Recepcji hali A. 

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej i obecność srebrnych medalistów Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie ’2016 – tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. 

FOODEXPO to największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce północnej, które odbędą się w Gdańsku. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo zaprezentowane zostaną nowe produkty i technologie dla sektorów FMCG i HoReCa. Targi odbędą się w dniach 7-9 czerwca.

Znane do tej pory pod tytułami BALTPIEK, GASTROEXPO i MLECZNA REWIA wydarzenie, zmienia swoją formułę.

X