Dyrektor Generalny

Ramon Laguarta został jednogłośnie wybrany przez Radę Dyrektorów spółki na stanowisko Dyrektora Generalnego. Zastąpi on Indrę K. Nooyi. Swoją funkcję Nooyi sprawować będzie do 3 października br., ustępując po 24 latach pracy w koncernie, w tym po 12 latach na stanowisku Dyrektor Generalnej. Funkcję Prezesa sprawować będzie do początku 2019 r., co zagwarantuje płynne objęcie sterów firmy  przez nowego szefa. Ramon Laguarta zostanie ponadto członkiem Rady Dyrektorów, od  3 października 2018 r.

1 lipca 2018 r. stanowisko dyrektora generalnego Carrefour Polska objął Christophe Rabatel. To menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarach finansów i handlu. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. w Deloitte, pracując w oddziałach w Paryżu i Montrealu. Z Grupą Carrefour związany jest od 14 lat. 

Firma PepsiCo mianowała Michała Jaszczyka Dyrektorem Generalnym i Prezesem Zarządu PepsiCo Polska. Objął on stanowisko z dniem 1 czerwca 2018 r.

Stanowisko Dyrektora Generalnego CEDC International objął Marek Malinowski, który będzie odpowiadał za wszystkie aspekty działalności firmy w Polsce, w tym planowanie strategiczne i zarządzanie operacyjne markami własnymi i agencyjnymi, a także produkcję i łańcuch dostaw, dystrybucję, marketing, finanse, IT, HR i PR.

Stanowisko Dyrektora Generalnego SCA PR Polska objął Armen Papazjan. W Dyrekcji Handlowej sieci spożywczej Intermarché odpowiada za jej zarządzanie.

X