Drogeria Jawa

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez wybrane placówki jubileuszy obecności na rynku. W najbliższych dniach wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Węgorzewie, Koluszkach, Trzemesznie oraz Bydgoszczy.

Już 7 czerwca na mapie Sędziszowa pojawi się nowa drogeria Jawa. Placówka znajduje się przy ul. Dworcowej 30B. To już 58. drogeria sieci.

17 kwietnia 2019 r. Drogeria Jawa przywita mieszkańców Gdyni. Nowa placówka mieści się w Pasażu Handlowym CH BOSMAN przy ul. Bosmańskiej 45. W dniu otwarcia na klientów będą czekać promocje i konkursy.

Dnia 5 kwietnia 2019 r. nastąpi wielkie otwarcie Drogerii Jawa w Gostyninie przy ul. Popiełuszki 7. Już od 8:30 na klientów czekać będą wyjątkowo atrakcyjne promocje i konkursy oraz wieloma urodowymi niespodziankami.

5 grudnia 2018 r. w Człuchowie na Pomorzu otwarta została Drogeria Jawa. Nowy obiekt jest trzecią placówką sieci Jawa w województwie pomorskim.

Jawa konsekwentnie buduje swoją sieć, wciąż poszukując nowych lokalizacji. Operator stawia szczególnie na rejon północnej, centralnej praz południowo-wschodniej Polski, poszukując nowych lokalizacji o powierzchni sali sprzedaży 120-180 m2.

Zarząd Spółki JAWA zaprezentował plan działań reklamowych, który zrealizowany zostanie w marcu 2018 r.

Kolejna drogeria pod szyldem Jawa została otwarta 3 listopada. Mowy sklep znajduje się przy Szosie Chełmińskiej 176.  Niecały tydzień wcześniej, 28 października pod szyldem sieci zaczęła działać nowa drogeria w Lipnie przy ul. 3-go maja. 

7 lipca br. w Myszkowie w województwie śląskim została otwarta własna Drogeria Jawa. Jest to pierwsza własna/firmowa Drogeria Jawa na terenie tego województwa. Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa. Już w sierpniu, kolejny sklep pod marką sieci zostanie otwarty w Nidzicy.

Zgodnie z realizowaną strategią rozwoju sieci, zostały otwarte trzy nowe Drogerie Jawa w: Żninie, Orzeszu i Włocławku.

 

Strony

X