Drogeria Hebe

Dnia 27 listopada br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. Jest to czwarta drogeria Hebe w tym mieście.

Dnia 15 listopada br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Galerii Sandecja w Nowym Sączu. Jest to druga drogeria sieci w tym mieście.

Dnia 25 października br., miało miejsce otwarcie trzech najnowszych drogerii Hebe, zlokalizowanych w Centrum Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni, w Centrum Handlowym Rywal przy ul, Brzeskiej w Białej Podlaskiej oraz przy ul. Zwycięstwa w Lęborku.

W gronie najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice pojawiła się nowa marka. Od 24 października klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni ponad 270 mkw. Jest to szósta drogeria Hebe otwarta w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

W piątek, 11 października br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Plaza, przy u. Rejtana w Rzeszowie. Jest to czwarta drogeria Hebe w tym mieście.

Dnia 27 września br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Vendo Park przy ul. Zielonej w Ostrołęce. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście.

Dnia 13 września br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, w Pasażu Pokoyhof we Wrocławiu. Jest to dwunasta placówka sieci we Wrocławiu.

Dnia 30 sierpnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, w Galerii Stara Ujeżdżalnia przy w Jarosławiu. Jest to pierwsza drogeria sieci Hebe w tym mieście.

Dnia 22 sierpnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii w centrum handlowym Vendo Park w Pułtusku. To pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

W piątek 9 sierpnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii w Parku Handlowym Topaz przy ul. Węgrowskiej 3 w Sokołowie Podlaskim. To pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

Strony

X