Drogeria

Dnia 14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddana zostanie nowa drogeria Jawa. Placówka sieci jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa, ale w tym dniu zaskoczy je nową odsłoną Jawy w nowoczesnym koncepcie.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet, w piątek 8 marca sieć Natura otworzyła kolejne dwie drogerie Natura w podwarszawskich Jankach i Rembertowie. Placówka w Jankach mieści się przy ul. Mszczonowskiej 3 (CH Janki) i obejmuje powierzchnię 112 mkw. Drogeria Natura w Rembertowie została otwarta przy Al. Antoniego Chruściela 31 i zajmuje 133 mkw.

Nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Twierdza Kłodzko, po trwającym niespełna miesięcznym okresie  remontu.  Marka przedłużyła także kontrakt najmu powierzchni w centrum. Galeria Twierdza Kłodzko jest największym centrum handlowym w regionie. Centrum w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.

Branża kosmetyczna jest bardzo podatna na sezonowość i dynamicznie dostosowuje się do trendów panujących wśród konsumentów. Warto podkreślić też rolę smartfonów w trakcie ścieżki zakupowej - 31% Polaków szuka za ich pośrednictwem inspiracji co do zakupu różnych produktów lub usług, a 25% używa telefonu do znalezienia informacji o lokalnych sklepach i usługach.

Sieć Natura otworzyła kolejną drogerię w Lublinie. Nowa placówka mieści się przy ul. Królowej Bony 8 i obejmuje powierzchnię 140 mkw. Uroczyste otwarcie nowej drogerii nastąpiło w sobotę 2 lutego. Na wszystkich klientów odwiedzających tego dnia sklep czekały liczne atrakcje, oferty promocyjne i konkursy z nagrodami.

Rossmann po raz kolejny został wyróżniony za ekspansję na polskim rynku. Podczas 11. edycji CEE Retail Real Estate Awards otrzymał tytuł Speciality Retailer. Nagrodzono firmy i osoby, które w minionym roku miały największy wpływ na rozwój w sektorze handlu.

Wybierasz się na imprezę karnawałową, a może właśnie przygotowujesz się na studniówkę? Potrzebujesz pięknego makijażu? Zapraszamy do Kontigo! Profesjonalne konsultantki szkolone przez Harrego J., oficjalnego kreatora makijaży Kontigo, doradzą i zaproponują olśniewający, trwały make-up dzienny lub wieczorowy,  idealnie dopasowany do cery i urody.

Sieć drogerii Rossmann otworzy swój sklep w kompleksie The Warsaw HUB. Lokal zajmie 450 mkw. w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym w podziemnej części obiektu.

Kontigo to miejsce, gdzie klient może znaleźć szeroki i unikalny asortyment produktów. Tam światowe trendy kosmetyczne spotykają się z obsługą, która zadba nie tylko o odpowiednią zawartość prezentu… ale i zainspirowane świąteczną atmosferą opakowanie.

5 grudnia 2018 r. w Człuchowie na Pomorzu otwarta została Drogeria Jawa. Nowy obiekt jest trzecią placówką sieci Jawa w województwie pomorskim.

Strony

X