cukierki

W marcu na rynku zadebiutują cukierki Chrupki Orzech i Słony Karmel. Nowości cechuje głęboki, złożony smak i niejednorodna struktura. Nuty słodkie mieszają się w nich ze słonymi, a gładkość z chrupkością. Dzięki temu wrażenia związane z ich jedzeniem są bogatsze i pełniejsze. Podobnie jak inne sygnowane marką Odra produkty z tej kategorii, nowe cukierki oblewa pyszna czekolada.

Wawel rusza z największą do tej pory kampanią reklamową w swojej historii, promując unikalne moduły sprzedażowe Wolność Wyboru. Kampania podkreśla, jak wygodnie i łatwo można skomponować ulubioną mieszankę słodyczy luzem, odpowiednią na każdą okazję.

Firma I.D.C. Polonia wprowadza na rynek nowe, praktyczne opakowanie cukierków Verbena w formie rolki, idealnej do kieszeni i do torebki.

26 sierpnia, startuje kampania reklamowa Michałków z Wawelu. Te kultowe słodkości, uwielbiane są przez pokolenia Polaków. Dlatego też hasło przewodnie kampanii – „Znane ze smaku Michałki z Wawelu” – nikogo nie dziwi.

Najpopularniejszym smakiem cukierka, po miętowym, jest owocowy. Cukierek musi mieć intensywny smak, ciekawy kształt czy fakturę. Przykładem słodkości na miarę tych założeń są cukierki linii Frutis.

X

Przeczytaj również