Chata Polska

Od 12 listopada br. sieć Chata Polska jest bogatsza o kolejny sklep. Nowa placówka została otwarta w przy ul. Rynek 28 w Raszkowie w woj. wielkopolskim.

7 listopada br. otwarto nowy sklep Chata Polska w Rudzie Wieczyńskiej 51 B w woj. wielkopolskim. Klientom zaoferowano w tym dniu liczne promocje, atrakcje dla dzieci i pyszny tort.

Otwarto kolejny sklep sieci Chata Polska – tym razem przy ulicy Kościelnej 31 a w Jabłonnej koło Nowego Tomyśla. Z tej okazji zapewniono mnóstwo atrakcji i specjalnych promocji.

Z początkiem września sieć Chata Polska powiększyła się o 2 nowe sklepy. Dnia 6 września otwarty został sklep przy ul. Wojska Polskiego 1 w Ujściu, natomiast 12 września w Chodzieży przy ul. Buczkowskiej 5.

W sobotę 7 września w Rokietnicy odbył się coroczny festyn regionalny z cyklu „Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć”. Chata Polska, znajdująca się przy ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy, miała przyjemność zostać sponsorem strategicznym wydarzenia.

Sklep w Zielonej Górze przy ul. Okulickiego ponownie otwarty! Po krótkiej przerwie w działalności sklep został przejęty przez nowego Właściciela i wznowił działalność.

Wakacje to czas, gdy dzieci po całym roku nauki w szkołach mają możliwość odłożyć podręczniki na półki i wybrać się na upragniony wypoczynek. Maluchy uczestniczące w obozie Travelsport Sieraków 2019 na profilu kulinarnym miały okazję wyczarować owocowe szaszłyki z czekoladowym fondue oraz oczywiście świeżo wyciskane soki. Sponsorem produktów była Chata Polska.

Dnia 15 czerwca nastąpiło wielkie otwarcie nowego sklepu z logo Chaty Polskiej w Rokietnicy w Galerii Napoleońskiej. O godzinie 10 nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Klientów witano degustacjami, konkursami i innymi atrakcjami.

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11 kwietnia – 14 sierpnia klienci mogą zbierać znaczki i wymieniać je na wysokiej jakości garnki i patelnie. Rabat może wynieść nawet do 58%.

Strony

X