bieg

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz marsz Nordic Walking zostały rozegrane 24 września w Kaźmierzu pod Poznaniem.

Carlsberg Polska po raz kolejny angażuje się w ogólnopolską sztafetę charytatywną Business Run. Firmę będzie reprezentować 12 drużyn – wolontariuszy z różnych części Polski, którzy pobiegną, by wspierać osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Hochland Półmaraton Doliną Samy odbył się już po raz czwarty. 

Już 4 września o godzinie 9:30 po raz trzeci wystartuje w Gdańsku Bieg „Piotr i Paweł”. Jest on dedykowany wszystkim tym, którym ta forma ruchu to pasja, zabawa i sposób na ładowanie baterii. 

27 września nad jeziorem Rusałka w Poznaniu odbył się „Bieg dla Izy”. „Poradnik Handlowca” był patronem medialnym tej imprezy.

30 sierpnia na krakowskich Błoniach odbędzie się III Charytatywny Bieg Fundacji Tesco Dzieciom. Wszystkich biegaczy połączy jeden szczytny cel – pomoc małym pacjentom, którzy każdego dnia korzystają z sali rehabilitacyjnej Zakładu Fizjoterapii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

31 sierpnia br. odbędzie się I Bieg Piotr i Paweł w Gdańsku. Dzisiaj wystartowały zapisy na biegi dziecięce.Patronat objęła Fundacja Piotr i Paweł "Radość Dzieciom".

 

X