Bać-Pol

Leszek Bać, Prezes Zarządu Bać-Pol w rozmowie z Pulsem Biznesu przyznał, że dziewięciu inwestorów jest zainteresowanych inwestycją w Bać-Pol oraz sieć Spar. Proces pozyskania inwestora ma zakończyć się w I kwartale br.

Bać-Pol coraz bardziej koncentruje się na sprzedaży detalicznej. Spółka chcąc rozwinąć sieć franczyzową SPAR zamierza pozyskać inwestora. Jak przyznaje Leszek Bać, oferta inwestycyjna ma dotyczyć 49% akcji spółki.

Rozwiązania, które pomogły przetrwać trudny okres, korzyści wynikające z franczyzy czy nowe formy handlu hurtowego. To tylko niektóre tematy poruszane podczas rozmowy z Leszkiem Baciem, Prezesem Zarządu Bać-Pol.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wyraził zgodę na przeprowadzenie koncentracji A&K Hurt-Market Kazimierz Lodarski i Artur Dubiel przez spółkę Bać-Pol. Firmy prowadzą działalność w zakresie sprzedaży hurtowej artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku.

2 czerwca firma Bać-Pol obchodziła jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku. Z tej okazji w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się Gala Jubileuszowa. Podczas uroczystości Wiesław Generalczyk, prezes naszego Wydawnictwa odebrał wyróżnienie dla „Poradnika Handlowca” za wieloletnią dobra współpracę z firma Bać –Pol.

Jednym z głównych punktów strategii Grupy Kapitałowej Bać-Pol na 2015 r. jest rozwój miękkiej franczyzy w ramach sieci Słoneczko. Spółka zamierza rozwijać ten format wspierając obecnych właścicieli sklepów oraz jej nowych partnerów.

Spółka GH PL Plus, wspólne przedsięwzięcie Bać Pol, Piotr i Paweł oraz Topaz, nie zwalnia tempa. Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej, w której zasiadają patroni aliansu strategicznego (czyli Leszek Bać, Zbigniew Paczóski oraz Piotr Woś), potwierdzono średniookresowe plany rozwoju oraz zatwierdzono niezbędne do ich realizacji środki. W związku z tym zarząd w osobach prezesa Waldemara Mirocha oraz wiceprezesa Tadeusza Rysiukiewicza, może zdecydowanie przyspieszyć działania operacyjne spółki.

X