Alma

Do UOKiK wpłynął wniosek o przejęcie części mienia sieci sklepów Alma oraz spółki Krakowski Kredens przez E.Leclerc. Celem koncentracji jest dalszy rozwój marki E.Leclerc, na obszarach, na których sieć nie posiada dużej liczby placówek. 

Rozpoczyna się drugi etap budowy Galerii Młociny, oddanie do użytku planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2018 r. Dzięki świetnej lokalizacji i bogatej ofercie Galeria Młociny będzie dogodnym i atrakcyjnym miejscem zakupów.

W najnowszej akcji Certyfikaty Spod Znaku Smaku Alma nie tylko prezentuje klientom szeroką gamę certyfikowanych produktów dostępnych na półkach sklepów sieci, ale również wyjaśnia co oznaczają poszczególnie certyfikaty i oznaczenia. Wśród oznaczeń nie zabrakło również niebieskiego certyfikatu zrównoważonego rybołówstwa MSC.

Spółka Alma Market otwarła nowy sklep w Łodzi. Lokal mieści się w uruchomionej właśnie Galerii Matejki. To już drugie delikatesy marki Alma w tym mieście. Dzięki stworzeniu kolejnej placówki, sieć Alma powiększyła się do 49 sklepów.

W kwietniu 2016 r. delikatesy Alma obchodzą 21 urodziny. Z tej okazji sklep przygotował dla swoich klientów specjalne rabaty 21 proc. na każdy dzień. Sieć zaprasza również wszystkich do programu lojalnościowego Moja Alma Klub Konesera. W mediach trwa kampania reklamowa , a w kanałach Social Media ogłoszono okolicznościowe akcje konkursowe. Promocja trwa od 14 do 27 kwietnia.

6 listopada spółka Alma Market uruchomiła swoje kolejne delikatesy w Warszawie. Obiekt mieści się Centrum Handlowym Ferio na terenie dzielnicy Wawer, przy ul. Szpotańskiego 4. Nowa Alma liczy prawie 1000 m2 sali sprzedaży i oferuje ponad 14 tys. produktów z pełnego asortymentu Delikatesów.

22 października spółka Alma Market otwiera nowy sklep w Warszawie. Delikatesy mieszczą się we właśnie uruchomionym centrum handlowym Plac Vogla w nowoczesnej dzielnicy Wilanów. To już 13 sklep sieci Alma w stolicy. W ciągu miesiąca zostanie otwarty kolejny. Tym samym spółka Alma Market zwiększy swoją sieć do 48 placówek w Polsce.

Od dzisiaj klienci mogą robić zakupy w Delikatesach Alma w Gdańsku Oliwie. Dla swoich nowych nabywców Alma przygotowała bogaty asortyment produktów spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe delikatesy mieszczą się w dogodnym komunikacyjnie miejscu tuż przy stacji kolejki SKM Gdańsk Oliwa, przy ul. Droszyńskiego 28 A. To już 6 sklep sieci Alma w Trójmieście.

Merlin.pl w kooperacji z siecią delikatesów Alma Market oraz partnerem technologicznym Coolomat, wchodzi w sprzedaż artykułów spożywczych w ramach projektu Merlinfood by Alma. Projekt przewiduje postawienie w miastach nawet do 200 terminali odbioru Coolomat rocznie.

4 marca został otwarty kolejny sklep Alma w Lublinie. Nowa placówka zlokalizowana jest w Centrum „Tarasy Zamkowe” przy al. Unii Lubelskiej 2. Powierzchnia sklepu to ok 2000 m².

Strony

X

Przeczytaj również