Jesteś tutaj

Tydzień Wielkiej Orkiestry w sklepach Żabka i Freshmarket

Sztab łączący 3300 sklepów Żabka oraz Freshmarket rozpoczął się 6 stycznia br. tygodniową zbiórkę pieniędzy w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem wspólnie z Jurkiem Owsiakiem zbierane będą fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

- Wspólnie z firmą  Żabka Polska ruszamy 6 stycznia z kolejną akcją pomocy, tym razem na ratunek wszystkim tym, którzy ponieśli uszczerbek na zdrowiu w wyniku urazów, a także naszym kochanym seniorom. W każdym sklepie Żabka i Freshmarket znajdziecie nasze puszki.  Liczymy na Was i mamy nadzieję, że po raz kolejny wspólnie uda nam się znowu dokonać czegoś naprawdę wielkiego - mówi Jurek Owsiak.

Zbiórka z tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przeznaczona na m.in. wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG czy radiologiczne stacje diagnostyczne.

- Jesteśmy z Jurkiem Owsiakiem od samego początku i co roku udaje nam się wspólnie z naszymi Klientami zebrać większą sumę pieniędzy. 22. Finał zaczynamy 6 stycznia 2014 roku i zapewniam o naszym maksymalnym zaangażowaniu i zachęceniu wszystkich odwiedzających nasze sklepy do wsparcia tej pięknej akcji - opowiada Sylwia Sieńko, Ajentka sklepu Żabka w Warszawie.
Akcja rozpocznie się 6 stycznia 2014 roku o godz. 6.00 i potrwa do dnia Finału tj. do 12 stycznia 2014 roku.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad 650 tys. czyli o 190 tys. więcej niż w ubiegłym roku zebrano w sklepach sieci Żabka i Freshmarket podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma Żabka Polska grała z WOŚP już po raz osiemnasty. Jak co roku, w sklepach sieci stały puszki Fundacji WOŚP, do których można było wrzucać datki na Orkiestrę i odbierać serduszka. 

W czerwcu oraz lipcu uruchomione zostaną 43 sklepy Freshmarket oraz Żabka w lokalizacjach przejętych po sieci handlowej Społem Zabrze. Pierwsze 5 placówek z logo Freshmarketu funkcjonuje już od kilku dni w Zabrzu, kolejne będą otwierane w najbliższy weekend  m.in. Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Suszcu oraz Krupskim Młynie.

X