Jesteś tutaj

Tydzień Wielkiej Orkiestry w sklepach Żabka i Freshmarket

Sztab łączący 3300 sklepów Żabka oraz Freshmarket rozpoczął się 6 stycznia br. tygodniową zbiórkę pieniędzy w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem wspólnie z Jurkiem Owsiakiem zbierane będą fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

- Wspólnie z firmą  Żabka Polska ruszamy 6 stycznia z kolejną akcją pomocy, tym razem na ratunek wszystkim tym, którzy ponieśli uszczerbek na zdrowiu w wyniku urazów, a także naszym kochanym seniorom. W każdym sklepie Żabka i Freshmarket znajdziecie nasze puszki.  Liczymy na Was i mamy nadzieję, że po raz kolejny wspólnie uda nam się znowu dokonać czegoś naprawdę wielkiego - mówi Jurek Owsiak.

Zbiórka z tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przeznaczona na m.in. wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG czy radiologiczne stacje diagnostyczne.

- Jesteśmy z Jurkiem Owsiakiem od samego początku i co roku udaje nam się wspólnie z naszymi Klientami zebrać większą sumę pieniędzy. 22. Finał zaczynamy 6 stycznia 2014 roku i zapewniam o naszym maksymalnym zaangażowaniu i zachęceniu wszystkich odwiedzających nasze sklepy do wsparcia tej pięknej akcji - opowiada Sylwia Sieńko, Ajentka sklepu Żabka w Warszawie.
Akcja rozpocznie się 6 stycznia 2014 roku o godz. 6.00 i potrwa do dnia Finału tj. do 12 stycznia 2014 roku.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 8 do 14 stycznia w ponad 4900 sklepów Żabka i Freshmarket w całej Polsce trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć tegoroczną akcję, będą mogli to zrobić przy okazji zakupów, wrzucając datki do puszek WOŚP ustawionych przy kasach. W zeszłym roku w sklepach sieci Żabka udało się zebrać ponad 660 tys. zł. 

Wszyscy klienci sklepów Żabka i Freshmarket mogą już korzystać z BLIKA. W ramach specjalnej promocji ci, którzy wybiorą tę metodę płatności, otrzymają kupon, uprawniający do zakupu wybranych produktów za 1 zł. 

X