Jesteś tutaj

Advertisement

SPAR zwiększa liczbę placówek

W ostatnim czasie do sieci SPAR dołączyły kolejne dwie placówki - w Kostrzynie nad Odrą i w Rzeszowie. Obie placówki zostały uruchomione w formacie SPAR.

SPAR w Kostrzynie nad Odrą zlokalizowany jest w Kostrzyńsko-Słubickiej specjalnej strefie ekonomicznej, w obrębie której znajduje się wiele przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych oraz dwa duże osiedla.

-  Ze względu na specyficzny charakter lokalizacji naszego sklepu praktycznie nie posiadamy tu znaczącej konkurencji - mówi Agnieszka Giniewska, właścicielka sklepu SPAR w Kostrzynie nad Odrą. - Zainteresowanie klientów w dniu otwarcia było duże i aktualnie wciąż utrzymuje się na takim poziomie. Chętnie zaglądają do nas nie tylko mieszkańcy Kostrzyna, którzy robią u nas swoje codzienne zakupy, ale również pracownicy strefy czy kierowcy TIRów, którzy przewożą towary z i do strefy - dodaje.

Dla Agnieszki Giniewskiej jest to początek przygody z handlem FMCG, gdyż do tej pory była związana z branżą budowlaną. Pomysł własnego sklepu pojawił się z potrzeby rozszerzenia dotychczasowej działalności. Wybór padł na sieć SPAR.

Powierzchnia sprzedażowa sklepu SPAR w Kostrzynie nad Odrą wynosi 131 m².

Drugi nowo otwarty sklep SPAR w Rzeszowie przy ul. Ks. Jana Strączka to już ósma rzeszowska placówka należąca do sieci. Sama powierzchnia sprzedażowa sklepu to 460 m², natomiast cały nowo wybudowany obiekt wraz z halą magazynową zajmuje 630 m².

-  Pomysł na nowy sklep w takiej lokalizacji powstał z naszej inicjatywy, jednak sama koncepcja i realizacja obiektu to już efekt ścisłej współpracy z siecią SPAR - mówi Kazimierz Myrda, Właściciel nowo otwartego sklepu SPAR w Rzeszowie. - Wygląd budynku i wszelkie detale architektoniczne zostały dokładnie przemyślane, zadbano również o to, by sklep wpasował się w otoczenie. Jestem zadowolony z efektu, placówka w Załężu to już mój ósmy sklep pod marką SPAR i niewątpliwie jest on swego rodzaju wizytówką - dodaje Kazimierz Myrda.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpackie) rozpoczęła działalność kolejna placówka sieci SPAR. Jest to drugi sklep tego samego franczyzobiorcy, pani Barbary Słoty. Lokal ma 135 m2 i działa w formacie SPAR Express.

14 czerwca w sklepach sieci SPAR rozpoczął się konkurs pod hasłem „Piłkarskie emocje”, w ramach którego klienci sklepów mogą wygrać nagrody związane z mundialem w Rosji.

X

Przeczytaj również