Jesteś tutaj

Imbir od Galeo do dań słodkich i słonych

Imbir jako przyprawa wykorzystywany jest od 3 tys. lat. Dzięki swym właściwościom doskonale nadaje się do potraw wytrawnych i pikantnych, słodyczy i napojów. Szczególnie chętnie wybierany jest przez konsumentów w okresie jesienno-zimowym. W kuchni wykorzystywany jest jako przyprawa świeża – w kłączu oraz sproszkowany i taką właśnie formę proponuje Galeo. Imbir uzupełnia się z przyprawami korzennymi, nadaje charakteru ciastom , podkreśla smak mięs, uzupełnia aromat grzanego wina. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Przyrządzając potrawy i desery wielkanocne warto zaopatrzyć się w przyprawy podkreślające smak i aromat dań. Z myślą o przygotowaniach świątecznych marka Galeo proponuje gotowe mieszanki przypraw do mięs i przyprawy. 

McCormick, właściciel marek Kamis i Galeo, wpisując się w trend dynamicznego rozwoju Łodzi, otworzył tam swoje pierwsze w Europie Centrum Kariery. Jest to jedyne takie miejsce, dedykowane studentom, specjalistom, menadżerom oraz wszystkim tym, którzy pragną rozwijać swoją karierę w branży usług w McCormick Shared Services Center w Łodzi. Uroczyste otwarcie Centrum Kariery odbyło się 20 listopada i wzięli w nim udział przedstawiciele Urzędu Miasta, pracownicy oraz przedstawiciele firmy McCormick z Europy i Stanów Zjednoczonych.

X