Jesteś tutaj

„Pszczółka” zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Fabryka Cukierków „Pszczółka" osłodziła życie tym, którzy w niedzielę w Lublinie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W piątek do sztabu WOŚP w TVP Lublin „Pszczółka" przekazała paczki z „Jogusiami" i innymi słodkimi pysznościami, którymi wolontariusze w niedzielę częstowali darczyńców.

W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz dla seniorów. „Pszczółka" także dołącza się do zbiórki. Na wszystkich ludzi wielkich serc w sklepie firmowym w Lublinie przy ul. Krochmalnej 13 czeka puszka orkiestry. Pieniądze będą zbierane do 14 stycznia.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowa Fabryka Cukierków „Pszczółka” rozpoczęła działalność. Jako pierwsze uruchomione zostały linie produkujące karmelki. Ale to dopiero początek. Już niebawem FC „Pszczółka” sp. z o.o. zaskoczy miłośników słodyczy nowymi produktami. W najbliższym czasie planowana jest produkcja pralinek, cukierków czekoladowych oraz galaretek, które na sklepowe półki trafią w ciągu 2-3 miesięcy.

Od nowego roku „Pszczółka” zmienia swoją szatę graficzną i wprowadza na rynek nowe produkty. Producent zapowiada również otwarcie nowej fabryki.

X