Jesteś tutaj

Advertisement

Zielone herbaty ekspresowe od Big-Active w odświeżonych opakowaniach

Relaunch opakowań ma na celu wzmocnienie komunikacji oferty zielonych herbat Big-Active w wariancie ekspresowym oraz wyróżnienie ich spośród zielonych herbat liściastych. Pierwsze z nowych opakowań zadebiutują już w sierpniu, natomiast cała, odświeżona linia pojawi się na sklepowych półkach najpóźniej z końcem października.

Herbapol-Lublin, jeden z największych polskich producentów herbat oraz syropów owocowych, który w tym roku obchodzi 70. rocznicę obecności na polskim rynku, odświeża opakowania ekspresowych herbat zielonych Big-Active. Oferta marki to intrygujące połączenia egzotycznych owoców i płatków kwiatów z wysokiej jakości zieloną herbatą, dzięki czemu każda filiżanka naparu odznacza się niepowtarzalnym smakiem.

Aby ułatwić konsumentom rozróżnienie pozycji znajdujących się w portfolio herbat zielonych, które obejmuje także warianty liściaste, marka Big-Active przeprowadziła relaunch szaty graficznej opakowań herbat zielonych w wariantach ekspresowych. Najbardziej charakterystyczną zmianą jest dodanie na froncie wizualizacji torebki herbaty, w której widać zwinięte liście herbaty, suszone owoce oraz barwne płatki kwiatów.

– Marka Big-Active skierowana jest do młodszego konsumenta, który dużą wagę przywiązuje do jasnego, wyraźnego komunikatu, ułatwiającego szybkie podjęcie decyzji zakupowej. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na relaunch opakowań zielonych herbat ekspresowych. Widoczna na froncie torebka od razu wskazuje, z jakim wariantem herbaty mamy do czynienia – mówi Anna Justyniarska, PR-digital manager w firmie Herbapol-Lublin.

W pierwszej kolejności na półkach sklepowych w odświeżonej wersji pojawią się następujące warianty: Zielona Pigwa & Granat, Malina & Marakuja oraz Papaja & Jagody Goji. Kolejne 5 propozycji marki w nowych opakowaniach będzie stopniowo pojawiać się na rynku, tak, by cała odświeżona seria dostępna była dla konsumentów już w październiku. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Big-Active, w której portfolio znajdują się czerwone herbaty z dodatkiem cytrusów, zachęca do poznania ciekawostek dotyczących czerwonej herbaty Pu-Erh oraz sposobów jej zaparzania. 

Herbapol-Lublin wprowadza na rynek linię produktów ekologicznych. Nowości posiadają certyfikat jednostki certyfikującej Ekogwarancja PTRE sp. z o.o. Charakterystyczny „zielony listek”, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, spełniających wymagania norm dla produkcji ekologicznej pojawi się na wszystkich produktach BIO marki Herbapol. Jako pierwsze na rynku dostępne są syropy owocowe w dwóch wariantach smakowych: Malina BIO i Aronia BIO.

X