Jesteś tutaj

Walentynkowe nowości od Milki

Milka jest marką, która stara się stale odpowiadać na potrzeby swoich konsumentów. Dlatego na magiczny okres walentynkowy przygotowała edycję limitowaną 3 tabliczek o soczystych, lubianych smakach - gruszki, śliwki oraz pomarańczy. Czekolady dostępne są w nowoczesnych, wyróżniających się na półce opakowaniach, dzięki czemu stają się idealnym prezentem dla bliskiej osoby na wszelkie okazje. Tabliczki o gramaturze 100 g z pewnością znajdą wielu fanów ich owocowego smaku.
 
Mondelez Polska S.A.
tel. 22 857 10 00
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Oferta Milki została wzbogacona o wyjątkową innowację. Milka Collage to połączenie delikatnej czekolady z alpejskiego mleka i wysublimowanych składników zatopionych w pysznym kakaowym kremie.

Milka stale stara się zaskakiwać swoich konsumentów nowymi wariantami smakowymi ich ulubionej czekolady, dzięki czemu udziały produktów Milka w kategorii tabliczek czekoladowych nieustannie rosną.* Tym razem konsumenci będą mieli szansę poznać 2 nowe smaki czekolady - Milka LU z chrupiącymi herbatnikami oraz Milka TUC ze słonymi krakersami!

X