Jesteś tutaj

Słodki sposób na wyrażenie uczuć – okazjonalne oferty słodyczy od FC Solidarność

Z okazji Dni Babci i Dziadka oraz Zakochanych, FC Solidarność przygotowała specjalne oferty słodyczy. Podarunkowe propozycje tworzą wyśmienite czekoladki i praliny.
W ofercie Walentynkowej znajduje się kultowa Śliwka Nałęczowska, czekoladki mleczne z aksamitnymi kremami: PistachioChoco-Choco i L'Amour oraz alkoholizowanymi nadzieniami: Wiśnie w Likierze orazLiqueurs & Vodka z likierami o smaku: Cherry, Advocat i  Vodka. W puszkach o kształcie serca są dostępne praliny Romantica i Golden Cherry.
Propozycja dla Dziadków obejmuje praliny z rozpływającymi się kremami: L'Amour Czekoladowe Tajemnice oraz z likierami: Wiśnie w LikierzeLiqueurs & Vodka.
Opakowania produktów dedykowanych Dniom Babci i Dziadka zyskały specjalne obwoluty z miejscem na zdjęcie lub życzenia. Słodycze z oferty Walentynkowej zyskały szaty graficzne z dominującym motywem romantycznych serduszek.
 
FC Solidarność, Grupa Colian
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Słodycze to tradycyjne upominki komunijne. Mogą stanowić słodki podarunek, a także poczęstunek dla gości. Z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii Świętych marka Solidarność oferuje specjalną kolekcję eleganckich bombonierek w dedykowanej szacie graficznej. Czekoladowe słodkości podkreślą uroczysty charakter święta i sprawią radość obdarowanym.

Marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów słodki prezent na początek nowego roku, bombonierkę WedLove.

X