Jesteś tutaj

Płyn do szyb i luster Ludwik Ekologiczny

Innowacyjna linia wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik poszerzyła się o płyn do szyb i luster.

Wysoka skuteczność usuwania wszelkich zabrudzeń i zacieków została oparta o unikalną recepturę – VINEGAR SYSTEM. Dzięki niej powierzchnie pozostają czyste, lśniące bez zacieków i smug. Ludwik Ekologiczny płyn do szyb doskonale odtłuszcza czyszczone powierzchnie dzięki zawartości alkoholu i octu.

Produkt jest przyjazny dla środowiska i użytkowników: nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, ulega biodegradacji, nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Ludwik Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Ludwik stworzyła innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów. Produkty są przyjazne dla środowiska i użytkowników: nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, ulegają biodegradacji, nie zawierają barwników.

Wedel wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, od początku 2014 roku, wprowadzi produkty marek Pierrot i Bajeczny w zupełnie nowej odsłonie.

X