Jesteś tutaj

Perfekcyjna Sucha Krakowska

Perfekcyjna sucha krakowska firmy Olewnik to kiełbasa przygotowywana według unikalnej receptury. Każdy element procesu produkcji został doprowadzony do perfekcji. Kiełbasa jest wędzona, pieczona i suszona przez wiele dni dzięki czemu ma niepowtarzalny smak i aromat. Do produkcji wybierane jest doskonałej jakości mięso wieprzowe z szynki, które w połączeniu z idealnie dobranymi przyprawami i ziołami, tworzy niepowtarzalny smak, który docenią wszyscy. Produkt nie zawiera sztucznych barwników i jest bez dodatku glutaminianu i fosforanów.

 

Producent: Olewnik

Cena:  ok. 50 zł/ 1 kg
 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Olewnik wprowadza nowy, innowacyjny produkt – naturalny i zróżnicowany posiłek w postaci boxu śniadaniowego dla dzieci, ale także dla zabieganych młodych ludzi, dbających o zdrowy styl życia. W jednym pudełku znajdą oni urozmaicony zestaw, który ożywi każdy poranek, doda energii na cały dzień, poradzi sobie z głodem na szkolnej wycieczce czy podczas przerwy w nauce.

Producent hipoalergicznych środków do prania marki JELP, wprowadza na polski rynek nowy produkt. Portfolio duńskiej marki, w której dotychczas dominowały proszki, żele oraz płyny do płukania dedykowane alergikom i dzieciom, wzbogaci się o odplamiacz.

X