Jesteś tutaj

Nowy smak Pryncypałek od dr Gerard!

Dr Gerard, wiodący producent ciastek i słonych przekąsek, wprowadza na rynek nowy smak kultowych Pryncypałek. Nieustająca popularność klasycznej odsłony tego produktu skłoniła firmę do zaproponowania nowego wariantu w mlecznej czekoladzie z nadzieniem o smaku orzechowym.

Nowość od dr Gerard to przepyszne kruche wafelki, przełożone kremem o smaku orzecha laskowego i oblane pyszną mleczną czekoladą. Idealnie sprawdzą się jako słodki dodatek do kawy czy herbaty, w gronie najbliższych jak i podczas chwili dla siebie. Pryncypałki o smaku orzecha laskowego można zakupić w nowym atrakcyjnym  opakowaniu, który wpisuje się w odświeżone pozycjonowanie dr Gerard. Charakteryzuje się ciasteczkowym kolorem, apetyczną prezentacją produktu oraz zwiększonym logotypem marki. Wafelki są dostępne w opakowaniu o gramaturze 214 g.
Kategoria: 

Podobne artykuły

Najwyższa jakość surowca i niebieski certyfikat MSC – to cechy rybnych nowości w ofercie FRoSTY. Niepanierowane filety z Czarniaka, Gładzicy oraz Dorsza, znajdziemy teraz w sklepach w odmienionych, jasnych opakowaniach.

Wafel Teatralny®, to jeden z najpopularniejszych produktów toruńskiej Fabryki Cukierniczej Kopernik. Z myślą o jego wielbicielach, firma wprowadziła na rynek absolutną nowość: Kulki Teatralne.

X