Jesteś tutaj

Nowa marka Sokołów

Naturalnie i ze smakiem, SOKOŁOWSKA SPIŻARNIA to najnowsza linia produktów inspirowana naturą, charakteryzująca się delikatnym smakiem mięsa podkreślonym naturalnymi przyprawami. Dbanie o wysoką jakość surowca, odpowiednie selekcjonowanie, ogromne doświadczenie produkcyjne i stosowanie bardzo wysokich standardów jakościowych, to elementy wpływające na końcową ocenę produktu, jego bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. – Najnowsza oferta Sokołowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Sokołów od lat wyznacza nowe trendy w branży mięsnej i słuchając głosu naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć ofertę o nowe produkty – podkreśla Bogusław Miszczuk, Prezes Grupy Sokołów S.A. Wzbogacając ofertę dajemy większą możliwość wyboru przy sklepowej półce.

Wiodącymi asortymentami są produkty sygnowane znakiem NATURRINO. Nie zawierają konserwantów, fosforanów, glutaminianu sodu, są bogate w białko zwierzęce. Na rynku pojawi się 10 produktów z nowej linii. To propozycja dla osób aktywnych i prowadzących zdrowy styl życia, dla dzieci oraz dla tych wszystkich, dla których dobrze skomponowany i bogaty w zdrowe składniki posiłek ma znacznie. To także odpowiedź na nowe trendy w polskim społeczeństwie. Produkty marki SOKOŁOWSKA SPIŻARNIA pojawią się w sklepach już pod koniec kwietnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

 „Stówki” to najnowsza propozycja firmy Sokołów – pierwsze na rynku parówki przygotowane ze 100% mięsa z szynki wieprzowej. Co ważne, „Stówki” nie zawierają glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów. To produkt, który idealnie sprawdzi się jako wartościowy składnik diety. Został stworzony z myślą o osobach, poszukujących wyrobów o sprawdzonym składzie i dbających o właściwe komponowanie codziennych posiłków.

Firma Sokołów wprowadziła na rynek całkowicie nowatorską linię mięs „Gotowe do pieczenia". Ich przygotowanie jest bardzo proste i nie powinno sprawiać kłopotu.

X

Przeczytaj również