Jesteś tutaj

Milka Collage

Oferta Milki została wzbogacona o wyjątkową innowację. Milka Collage to połączenie delikatnej czekolady z alpejskiego mleka i wysublimowanych składników zatopionych w pysznym kakaowym kremie. Milka Collage dostępna jest w dwóch wariantach smakowych – z kawałkami chrupiącego ciasteczka i drobinkami karmelu lub kawałkami malin i orzechami laskowymi. Nowości od Milki będą wspierane kampanią w mediach i punktach sprzedaży już od stycznia.

Mondelez Polska S.A.

 tel. 22 857 10 00

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Na magiczny okres walentynkowy Milka przygotowała edycję limitowaną 3 tabliczek o soczystych, lubianych smakach - gruszki, śliwki oraz pomarańczy.

Data wydarzenia: 
2014-01-23

Trwa telewizyjna kampania promująca czekoladę Milka Bubbly. Działania marketingowe obejmują spot reklamowy, kampanię outdoorową, wsparcie w punktach sprzedaży i w mediach społecznościowych. Natomiast konsumenci, którzy ferie zimowe spędzą w górach, w lokalnych punktach sprzedaży będą mogli odebrać czapkę Milka z rogami. Fioletowe nakrycie głowy jest jednocześnie biletem wstępu na rodzinny event na stoku Czantoria w Ustroniu i zawody „Fioletowy koniec zimy z Milką” (1 marca br.).

X