Jesteś tutaj

Kinder Bueno Mini – nowość od Kinder Bueno

Marka Kinder Bueno wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadzając na rynek wersję MINI ich ulubionego batona w poręcznym opakowaniu. Kinder Bueno Mini to pojedynczo zapakowane porcje chrupiącego wafelka, delikatnego kremu i jedwabiście mlecznej czekolady, które wprost rozpływają się w ustach. Kinder Bueno Mini jest idealne do dzielenia się z najbliższymi. Wprowadzenie produktu będzie wsparte ogólnopolską kampanią billboardową i telewizyjną, reklamą w internecie, kinie oraz bogatymi animacjami i materiałami POS w punktach sprzedaży. Kinder Bueno Mini będzie dostępne na rynku od stycznia 2014 r.
 
Ferrero Polska Sp. z o.o.
tel. 22 550 50 00
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wyjątkowy smak, niestandardowy kształt i zwiększona gramatura – to nowa propozycja firmy Wawel na słodki sezon wiosna-lato 2014. Tegoroczna kolekcja prezentuje trzy oryginalne czekolady nadziewane w nowoczesnej formie i niebanalnym smaku. Poznaj inny wymiar czekolad z Orange Carmel, Cocoa Mousse oraz Penaut Butter!

Goplana rozszerza ofertę swoich czekolad. Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka są dostępne w nowych, bogatszych wersjach smakowych, tworzących wyjątkowo harmonijne kompozycje. Nowości kuszą dodatkami: bakaliami, fistaszkami oraz rodzynkami.

X