Jesteś tutaj

Advertisement

Czysty dom z nowościami marki własnej Lewiatan

W ostatnich tygodniach w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan pojawiły się nowe produkty chemiczne marki własnej Lewiatan, a znane klientom proszki do prania zyskały udoskonalony skład.

Jedną z nowości w portfolio marek własnych Lewiatan są kapsułki Lamal do prania białych ubrań. Ten rodzaj środka piorącego coraz częściej zastępuje proszki czy płyny. W kapsułkach Lamal zostały zastosowane specjalne enzymy, dzięki którym produkt jest skuteczny już w niskich temperaturach.

Udoskonalony skład i nową szatę graficzną zyskała także cała linia proszków do prania Lamal. Zmniejszone zostały ich gramatury — 420 g zamiast 600 g oraz 2,1 kg zamiast 3 kg. Pozwala na to lepsza, skoncentrowana formuła. W składzie znalazły się enzymy, które skutecznie usuwają plamy z kawy, herbaty, krwi, trawy, owoców, czekolady czy tłuszczów. Proszki działają już w niskich temperaturach – od 20°C od 30°C. Nie zawierają też zeolitów ani fosforanów, przez co są bardziej przyjazne dla środowiska. Użyte zostały natomiast składniki, które ułatwiają prasowanie i chronią pralkę przed osadzaniem się kamienia.

Kuchenną nowością w ofercie marki własnej Lewiatan są zmywaki do powierzchni delikatnych i teflonu. Dzięki zastosowaniu specjalnej, metalowej siateczki są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie nie niszczą czyszczonych powierzchni. Sprawdzają się podczas usuwania uporczywych zabrudzeń i przypaleń z garnków, delikatnych szklanych powierzchni naczyń oraz patelni z teflonową powłoką.

Pierwsze produkty marki własnej Lewiatan zostały wprowadzone w 2001 r. Obecnie sieć posiada ich ponad 450, z czego zdecydowana większość zajmuje pozycję lidera sprzedaży w swojej kategorii.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzięki dużej powierzchni czyszczącej szybko pozbędziesz się kurzu i sierści z ubrań, mebli tapicerowanych, siedzeń w samochodzie. Idealnie nadaje się do pluszu, weluru, wełny i innych tkanin.

Tymbark poszerzył swoją ofertę o Fruktajl – owocową przekąskę - wyjątkową nowość w kategorii koktajli owocowych.

X