Jesteś tutaj

Czekolady Maxi Smak

Na początku 2014 r. do sprzedaży trafią czekolady nadziewane marki Wedel „MAXI Smak", które miały swoją premierę w roku 2013. Tabliczki łączące w sobie słodycz mlecznej czekolady i orzeźwiający, owocowy smak nadzienia, tak bardzo przypadły do gustu miłośnikom wedlowskich produktów, że już w styczniu ponownie pojawią się na sklepowych półkach. Opakowania tabliczek wyróżniają się żywą i energiczną kolorystyką, a owocowe smaki intrygują i zachęcają do spróbowania. Czekolady w formie 100 gramowych tabliczek będą dostępne w dwóch smakach znanych z ubiegłego roku -  cytrynowym i porzeczkowym - oraz nowym arbuzowo-melonowym.
 
LOTTE Wedel Sp. z o.o.
tel. 22 670 77 00
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wedel wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, od początku 2014 roku, wprowadzi produkty marek Pierrot i Bajeczny w zupełnie nowej odsłonie.

Wedel przedstawia pierwszą w Polsce pełną tabliczkę karmelową. Specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, pyszny karmel został  zamknięty w kruchych i intensywnych w smaku tabliczkach czekolady od Wedla, a wszystko to w zupełnie nowej linii produktów KarmeLove. 

X