Jesteś tutaj

Wielkanocna oferta Milka

Milka w Wielkanocnej ofercie proponuje produkty w odświeżonej, wiosennej grafice: Egg’n’Spoon 136/128 g, Zajączka Milka Bunny 50 g, Milka Mini Eggs 100 g, Milka Oreo Eggs 86 g, Milka Bonbons Milk Creme 86 g. Nowością w portfolio jest zestaw słodyczy Milka z trzema maskotkami do wybory: zajączkiem, kurczaczkiem lub krówką

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2014-01-23

Trwa telewizyjna kampania promująca czekoladę Milka Bubbly. Działania marketingowe obejmują spot reklamowy, kampanię outdoorową, wsparcie w punktach sprzedaży i w mediach społecznościowych. Natomiast konsumenci, którzy ferie zimowe spędzą w górach, w lokalnych punktach sprzedaży będą mogli odebrać czapkę Milka z rogami. Fioletowe nakrycie głowy jest jednocześnie biletem wstępu na rodzinny event na stoku Czantoria w Ustroniu i zawody „Fioletowy koniec zimy z Milką” (1 marca br.).

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu skoków narciarskich, wystartowała kolejna odsłona długofalowej kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”, w ramach której marka m.in. kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i sponsoring Kadry A. 

X