Jesteś tutaj

Wielka Loteria z Góralkami Oryginał

W marcu rusza loteria Góralki pod nazwą „GO!Góralki!Wygrywaj każdego dnia!”. W loterii biorą udział wszystkie produkty Góralki Oryginał w opakowaniach promocyjnych. W loterii przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Każdego dnia można wygrać nagrody finansowe – 10 nagród po 100 zł, a w każdym tygodniu można wygrać iPhona Xs. Główna nagroda w loterii to samochód Mini Cooper. Aby wziąć udział w loterii wystarczy zgłosić kod promocyjny  na stronie wafelkigoralki.pl. Każdy kod to szansa na codzienne nagrody pieniężne i na iPhone co tydzień. Każde 10 kodów to szansa na Mini Cooper. Loteria trwa od 15 marca do 31 maja 2019. Organizatorem loterii jest Agencja Promocyjno-Reklamowa Smolar z Łodzi. Loterii będzie towarzyszyło szerokie wsparcie reklamowe – w telewizji, w internecie, w social mediach i w miejscu sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

„Podziel się kawałkiem szczęścia” to bożonarodzeniowa loteria marki Kasia, której celem jest zachęcenie Polaków do dzielenia się świąteczną radością z dziećmi z Domów Dziecka. Ambasadorką loterii została aktorka - Katarzyna Zielińska.

Konsumenci, którzy w okresie od października do grudnia kupią produkty marki Sidolux lub Perlux mogą wziąć udział w loterii. Do wygrania samochody Toyota Aygo oraz nagrody pieniężne – codziennie 10 osób wygra 100 zł, co tydzień jedna osoba zdobędzie 1000 zł.

X