Jesteś tutaj

Advertisement

Tej zimy chRrrup swoje i wygrywaj w sportowym stylu

Data wydarzenia: 
2014-02-01

Do 22 marca br. potrwa ogólnopolska akcja promocyjna wszystkich wariantów smakowych wafelków Grześki „ChRrrup swoje i wygrywaj!”. Aby zdobyć nagrody trzeba kupić dwa dowolne Grześki, zarejestrować paragon na stronie www i zagrać w interaktywną, zimową grę. Na najlepszych co tydzień czeka 50 voucherów o wartości 100 zł na zakupy w sieci sklepów Intersport. A na autorów, którzy dodatkowo odpowiedzią na otwarte pytanie w najbardziej kreatywny sposób - 15 najnowszych konsoli Sony Playstation 4. Akcji promocyjnej towarzyszy kampania w punktach sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kultowe żelki Miśki Akuku! będą dostępne w jeszcze większym, limitowanym opakowaniu. Przy zakupie paczki o gramaturze 180 g konsument otrzyma 15 g produktu gratis, o czym będzie informował komunikat na żółtym tle na froncie opakowania.

Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.

X