Jesteś tutaj

Superbohaterowie od Lubella Mlekołaki

Lubella przygotowała promocję dla fanów Superbohaterów z Uniwersum DC Comics. Lubella Mlekołaki na licencji Justice League to podwójna atrakcja – kolekcja unikalnych kart z kinowymi herosami oraz nowy produkt na sklepowych półkach. Premiera kolejnego filmu o Lidze Sprawiedliwości zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Lubella Mlekołaki przygotowała promocję opartą o zbieranie kart z wizerunkami komiksowych bohaterów. Promocją objęte zostały wszystkie warianty Mlekołaków od Lubelli. Cała kolekcja to 14 oryginalnych kart, a w każdej promocyjnej paczce znajdziemy 2 z nich. Superbohaterowie na dedykowanych grafikach kart mają przypisane wartości mocy – dzięki temu wspólnie z przyjaciółmi można brać udział w rozgrywkach. Dodatkowo na okres promocji do sprzedaży został wprowadzony limitowany produkt. Mix płatków o smaku czekolady i karmelu, w unikalnym kształcie nietoperza, to bezpośrednie nawiązanie do logo Batmana! Również w tym produkcie można znaleźć kolekcjonerskie karty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lubella w nowej kampanii telewizyjnej prezentuje możliwości kukurydzy i przedstawia nowość – Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.

Boxy Bars to projekt, który w 20 lokalach skupia podczas 60 dni lata blisko 4,5 mln ludzi na bałtyckich plażach oraz tłumnie odwiedzanych przestrzeniach miejskich. W tym sezonie w ofercie Boxy Barów znalazły się paluszki Lubella.

X