Jesteś tutaj

Superbohaterowie od Lubella Mlekołaki

Lubella przygotowała promocję dla fanów Superbohaterów z Uniwersum DC Comics. Lubella Mlekołaki na licencji Justice League to podwójna atrakcja – kolekcja unikalnych kart z kinowymi herosami oraz nowy produkt na sklepowych półkach. Premiera kolejnego filmu o Lidze Sprawiedliwości zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Lubella Mlekołaki przygotowała promocję opartą o zbieranie kart z wizerunkami komiksowych bohaterów. Promocją objęte zostały wszystkie warianty Mlekołaków od Lubelli. Cała kolekcja to 14 oryginalnych kart, a w każdej promocyjnej paczce znajdziemy 2 z nich. Superbohaterowie na dedykowanych grafikach kart mają przypisane wartości mocy – dzięki temu wspólnie z przyjaciółmi można brać udział w rozgrywkach. Dodatkowo na okres promocji do sprzedaży został wprowadzony limitowany produkt. Mix płatków o smaku czekolady i karmelu, w unikalnym kształcie nietoperza, to bezpośrednie nawiązanie do logo Batmana! Również w tym produkcie można znaleźć kolekcjonerskie karty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Trwa kolejna odsłona telewizyjnej kampanii prezentującej „Najlepsze ze zboża”. Spot przedstawia makarony Lubella, które towarzyszą o każdej porze dnia.

Dla wszystkich miłośników kuchni makaronowej, a także tych, którzy dopiero odkrywają  jej niewątpliwe atuty – Lubella przygotowała najnowszy film reklamowy. Spot, utrzymany w wyjątkowo ciepłym, rodzinnym klimacie codziennych, kulinarnych zmagań, prezentuje makaron Lubella  – jako najlepszy wybór dla całej rodziny.

X