Jesteś tutaj

Ruszyła Wielka Loteria marek Sidolux i Perlux

Konsumenci, którzy w okresie od października do grudnia kupią produkty marki Sidolux lub Perlux mogą wziąć udział w loterii. Do wygrania samochody Toyota Aygo oraz nagrody pieniężne – codziennie 10 osób wygra 100 zł, co tydzień jedna osoba zdobędzie 1000 zł.

Aby wziąć udział w loterii konsumenci muszą kupić, co najmniej jeden produkt z portfolio marek Sidolux i Perlux w dniach od 2 października do 17 grudnia 2017 r., a następnie zarejestrować dowód zakupu na stronie: promocje-sidolux.pl. Uczestnicy akcji konsumenckiej powinni zachować dowód zakupu w formie paragonu lub faktury. Loteria trwać będzie od 16 października 2017 r. do 17 grudnia 2017 r.

– Głównym celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku czołowych marek: Sidolux oraz Perlux. Działania promocyjne zostały dopasowane zarówno do stałych klientów, jak również do grupy kobiet, które od niedawna prowadzą własne gospodarstwo domowe. Loteria konsumencka jest kolejnym etapem kampanii reklamowej marki, zainaugurowanej we wrześniu – skomentowała Justyna Kiełkowska, Marketing Manager, Lakma Strefa.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pod hasłem „Pełne wSPAniałości” firma Lakma rusza w listopadzie z kampanią digitalową dla nowej marki żeli do mycia naczyń Sidolux DISH SPA. Kampania wizerunkowa obejmie odsłony na najpopularniejszych portalach internetowych, współpracę z influencerami oraz szerokie działania w mediach społecznościowych (Youtube, Facebook, Instagram).

Kluczowe marki firmy Lakma Strefa pozyskały swojego ambasadora. Została nim Małgorzata Rozenek, doskonale znana z programów telewizyjnych Perfekcyjna Pani Domu oraz Bitwa o dom. Kampania reklamowa zostanie rozpoczęta już w kwietniu.

X

Przeczytaj również