Jesteś tutaj

Advertisement

Musy Kubuś – Dobry skład to podstawa

Dzieci wiedzą, że dobry skład to podstawa. A musy Kubusia są przygotowane właśnie specjalnie z myślą o najmłodszych. W nowej kampanii marka przypomina, że „to nie wszystko jedno, co je Twoje dziecko”.

Kubuś w swojej ofercie ma pyszne musy 100% w czterech owocowych i owocowo – marchwiowych smakach, a poszerzeniem portfolio jest nowa linia Mus + Jogurt dostępna w 3 wariantach: mus Banan-Truskawka-Jabłko z jogurtem, Jabłko-Brzoskwinia-Banan z jogurtem oraz mus Jabłko-Banan z jogurtem o smaku waniliowym. Wszystkie te produkty nie mają konserwantów, dodanego cukru, a do tego nie wymagają przechowywania w lodówce.

Oprócz spotów telewizyjnych, kampania emitowana jest także w Internecie, w mediach społecznościowych oraz na VOD.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pyzy borowiackie, barszcz kujawski czy zrazy wołowe po warszawsku to tylko niektóre z potraw, jakie znajdziemy w tradycjach rdzennej, polskiej kuchni. Z czego słyną Kujawy, a czym zajadają się mieszkańcy Borów Tucholskich czy Mazowsza? W kulinarną podróż po Polsce zaprasza firma Gzella, która w marcu rozpoczęła kampanię „Smaki Regionu z Gzellą”.

Nowa outdoroowa kampania marki Łowicz prezentuje nowości produktowe w trzech kategoriach – dżemów, produktów pomidorowych i sosów. 1400 tablic typu citylight w ośmiu największych miastach to największa tego typu kampania w historii marki.

X

Przeczytaj również