Jesteś tutaj

Kulinarnie i od kuchni – Lubella inspiruje na Instagramie

Lubella, chcąc być bliżej swoich konsumentów i inspirować ich każdego dnia, pojawiła się na Instagramie – bardzo popularnym, fotograficznym portalu społecznościowym, z którego korzysta już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

– Na profilu marki znajdują się wyjątkowe, kulinarne inspiracje na każdą porę i okazję. Poza zdjęciami smakowitych dań i wypieków, które możemy przyrządzić z udziałem produktów Lubelli, przygotowaliśmy także dodatkowe niespodzianki. W serwisie Instagram, specjalnie dla wszystkich fanów marki, Lubella prezentuje swoje działania – „od kuchni”. Dzięki temu możemy zobaczyć foto-relacje z eventów, warsztatów kulinarnych z udziałem cenionych i lubianych blogerów czy dziennikarzy, a także kulisy realizacji najnowszych reklam Lubelli w obiektywie - mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupa Maspex Wadowice.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem Lubelli w serwisie Instagram:

http://instagram.com/lubella_uwielbiamPolska

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Lubella niedawno wprowadziła do swojej oferty makarony w formach MINI. Aby przedstawić je konsumentom, marka poświęciła im najnowszą, szeroką kampanię reklamową. Lubella MINI zostaną zaprezentowane w spotach telewizyjnych, na nośnikach outdoorowych oraz w Internecie. 

Najlepsza kukurydza i proste składniki sprawiają, że Lubella Corn Flakes to płatki najwyższej jakości. Nowa kampania telewizyjna dedykowana płatkom kukurydzianym Lubella przedstawia, jak to, co najlepsze ze zboża towarzyszy nam o każdej porze dnia.

X