Jesteś tutaj

Góra siana do wygrania

Już 6 maja Mlekpol uruchamia loterię Góra siana do wygrania  śmietanki Łaciata dla konsumentów. Łączna pula wygranych to aż  200 000 zł.  Aby wziąć udział w zabawie, należy kupić w dniach 6 maja - 30 czerwca śmietankę Łaciatą w specjalnie oznaczonym opakowaniu, zachować paragon,  wejść na stronę www.laciate.pl i zarejestrować zakup. Wygraną można sprawdzić od razu, klikając na jedną z grafik przedstawiających górę siana na stronie loterii. Loteria śmietanki Łaciate ma mocne wsparcie medialne: kampanię TV i radiową, reklamę prasową, akcje promocyjne oraz kampanię online.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad ćwierć miliona zgłoszeń, tak można podsumować sukces kolejnej loterii „Góra siana do wygrania”. Mlekpol, właściciel marki  Łaciate, przekazał 1111 nagród pieniężnych o łącznej wartości 200 tys. zł.

Największe wydarzenie branży spożywczej w Europie i jedno z najważniejszych spotkań jej przedstawicieli odbyło się w Paryżu. Od 21 do 25 października ponad 7200 wystawców prezentowało na targach SIAL produkty oraz innowacyjne rozwiązania dedykowane żywności. Na tak ważnym wydarzeniu nie zabrakło Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa.

X

Przeczytaj również