Jesteś tutaj

Advertisement

Dix Professional express cleaner

Jesienią tego roku będzie prowadzona kampania reklamowa w internecie, prasie handlowej oraz radiu – produktu Dix Professional express cleaner.

Firma Gold Drop w swojej ofercie posiada produkty specjalistyczne. Szczególnie godna polecenia jest seria Dix Professional, a w niej cieszący się popularnością wśród klientów Dix Professional express cleaner – środek do zadań specjalnych. Płyn można stosować do czyszczenia szyb kominkowych, kuchenek, zadymionych szyb piekarników, blach piekarniczych jak również grill. Usuwa najtrwalsze przypalenia, zadymienia i sadzę.

Jest to bardzo dobry i wydajny produkt w butelce z rozpylaczem, co znacznie ułatwia jego zastosowanie. Działa szybko na przypieczone i mocno zabrudzone powierzchnie jednocześnie ich nie niszczy i nie rysuje. Wystarczy 5 minut aby środek zadziałał.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wiosną tego roku przeprowadzona zostanie szeroko zakrojona kampania reklamowa w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. W ramach działań telewizyjnych zostaną wyemitowane 8” billboardy sponsorskie przy znanych formatach. 

Firma Gold Drop poszerzyła serię ekologiczną o kolejny produkt – Ekologiczny płyn do WC.

X